Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merhabalar

asilcenk

Yeni Üye
Adı
Asil Cenk Tüzün
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Herkese Merhabalar,

Uzun yıllar zıpkın ile balık avlandıktan sonra, giyinip/soyunmaya üşendiğim kış günlerinde olta ilede denizlere temas edebilmek amacı ile bir spin takım edindim.

Hiç huyum değildir araştırmadan malzeme almak ama güzel bir avlakta şansımı denemek için bir galeyandır oldu ve Shimano catana kamış ve yine catana 4000 makina, bir kaç sahte alarak aranıza katıldım. Araştırdığım kadarı ile o kadar da kötü bir malzeme seçimi yapmamışım.

Yeni sahteler ve yeni misina yolda, zamanla acemiliği attıkça, malzeme konusunda tecrübeler arttıkça nasılsa daha iyilerini alırım. çünkü gördüğüm kadarı ile bu iş bitmek tükenmek bilmeyen bir (özellikle sahte) alma dürtüsü yaratıyor. :)

Oltacılığı sevmezdim, zıpkın ile karşılaştırınca çok durağan gelirdi bana (at yemi bekle) belkide detay bilmediğimdendir ama spinde sürekli hareket halinde olmak ve mantığı aynı zıpkındaki gibi balığı kandırma üzerine olunca çok hoşuma gitti.

Herkese bol balıklı, güzel günler dilerim...

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hoş Geldiniz Cenk Bey ,
Keyifli forumlar dilerim.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı