Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ne Olacak Biz Bu Erkeklerin Hali. :)

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
yaw okudkça içim acıdı amma light mişsiniz :D
sağolsun ben çok şanslıyım demokrasi uygulaması yok bizim evde hiyenarşi var o yüzden 5 yaş küçük aldım :D bekarlara da tavsiye ederim d,ğerlerine geçmiş olsun

biu

Aktif Üye
Adı
bedri
Ama dükkan baya hesaplıyımış. Baştan kural hatası yapılıyor.

Öyle bir mağazaya götürsen eşini akşamı edersin orada.

biber kaptan

Yeni Üye
Adı
Ali Ören
Gençler şimdi işiniz kolay birde yaşlanınca görürsünüz, Bu kadar gezmenin ve alışverişin sonunda evde yemek yoksa, çok yoruldum ayaklarıma karasular indi bir pilavla salata yapsanda yesek der. Yahu hanım bende seninle beraberdim, bende yoruldum dediğimde cevap hazırdır: teknede yemeği kendin yapmıyormusun, hatta bulaşığı bile yıkıyorsun. yani ?.....

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
valla Mustafa nın tespitleri doğru,,iyi resimlemiş.. bende şimdiki gençleri ellerinde bebekler hep dükkan kapılarında görüyorum:D:D
şöyle bir geriye bakıyorum ,,biz bayağı kazakmışız ....en azından "hanım alışveriş bitince beni köşedeki cafede veya birahanede bulabilirsin diyorduk"
ve hala alışveriş merkezlerinin en çok sevdiğim yerleri coffee-house ları....:):)

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
yaw okudkça içim acıdı amma light mişsiniz :D
sağolsun ben çok şanslıyım demokrasi uygulaması yok bizim evde hiyenarşi var o yüzden 5 yaş küçük aldım :D bekarlara da tavsiye ederim d,ğerlerine geçmiş olsun
Bırak şimdi bol keseden atmayı Hızır,yakın değiliz diye sana. :D:D:D
Bu işin küçük yaş olmasıyla,büyük olmasıyla hiiç akakası yok. ;)

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Gençler şimdi işiniz kolay birde yaşlanınca görürsünüz, Bu kadar gezmenin ve alışverişin sonunda evde yemek yoksa, çok yoruldum ayaklarıma karasular indi bir pilavla salata yapsanda yesek der. Yahu hanım bende seninle beraberdim, bende yoruldum dediğimde cevap hazırdır: teknede yemeği kendin yapmıyormusun, hatta bulaşığı bile yıkıyorsun. yani ?.....
Selam Biber Kaptan abim. (isminizi yazmamışsınız profil ayarlarına)

Allah bizlerede o ömürleri verirse göreceğiz bakalım,enteresan yorum olmuş bu arada. :)

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
valla Mustafa nın tespitleri doğru,,iyi resimlemiş.. bende şimdiki gençleri ellerinde bebekler hep dükkan kapılarında görüyorum:D:D
şöyle bir geriye bakıyorum ,,biz bayağı kazakmışız ....en azından "hanım alışveriş bitince beni köşedeki cafede veya birahanede bulabilirsin diyorduk"
ve hala alışveriş merkezlerinin en çok sevdiğim yerleri coffee-house ları....:):)
Merhaba Bülent abim,
Şimdiki zamandan bahset sen abicim,gençken olanları yazmışsın ama şimdiki hal nasıl? :D

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba Bülent abim,
Şimdiki zamandan bahset sen abicim,gençken olanları yazmışsın ama şimdiki hal nasıl? :D
şimdi ,,havalarmı değişti yoksa bizmi fazla kazak giyomuyoruz.:D..ne isterlerse nereye götür derlerse yapıyoruz:):)
tabii ,,bizde uzun soluklu balık avlarına böylelikle çok rahat çıkıyoruz.....:)

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa