Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nihayet Trofe Sinarit Avı.

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Tebrikler Erdal.
Çok güzel bir Sinarit.
Üstelik te teknenin siftahı değil mi?
Her zaman rastgelsin.
Teşekkürler Şeref abi.:)
Aslında ilk değil.Daha önce malzemeleri deneme,tanıma amaçlı birkaç deneme yapmıştım fakat kiloyu biraz geçen boylarda 2 sinarit almıştım.
Bu ilk ciddi denememizdi ve kısmetimize bu sinarit rasgeldi.Hepimize daha iyileri rasgelsin.:)

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Erdal'cım çok güzel ve yakışıklı bir sinarit.Gerçekleştirdiğin ve bizlerle paylaştığın bu av için seni canı gönülden kutlarım.Sevgilerimle.
Çok teşekkür ederim Burak abi.Sizlerden öğrendiğimiz bilgiler ve aldığımız şevkle yola devam ediyoruz.Daha güzel avların hepimize rasgelmesi dileklerimle hoşçakalın:)

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Hay maşşallah harika bir balık, azmın zaferı diye buna derim ben ,daha büyükleri nasip olsun Erdalcım tebrikler:)
Faruk abim çok teşekkür ederim.Uzun zamandır araştırma,tedarik içinde olduğumu biliyorsun.Bu balıkla başlamak hakikaten moral oldu.Birlikte daha keyifli avlar yaparız inşallah.:)

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Hay maşallah. Gerçekten trofeymiş. Canlı yem ve sabır gibisi yok. Tebrik ederim Erdal.

İnternetteki av hikayelerini okuyunca bende büyük beklentiler içine girmiş ama bu masal tadında mücadeleleri hiçbir zaman yaşamamıştım(JIGGING öğrenene kadar). Zayıf mücadele veren balığın küçük olduğunu zannedip yüzeye çıkınca şaşırdığım çok olmuştur.Dip sırtısı takımının yapısı ve uzunluğu, balığın kafa darbelerini emiyor.

Lastik botla sırtı yapmak gerçek ustalık. İyi hakimiyet ve sürekli dikkat ister. Demekki botuna iyice alışmışsın. Güle güle kullan, kazasız belasız.
Hem tebrik hemde bizlerle paylaştığın mükemmel bilgiler için tekrar teşekkür ederim.:)
Bu avda kullandığım ağırlıklar paylaştığın "derinlik ağırlık" bilgilerindeki sisteme bağlı kalınarak hazırlanmıştı.
Botla sırtı dediğin gibi zor oluyor.Bu avda 1 takımı yerdeki taşa takıp koparttım ama zamanla daha iyi olacak diye düşünüyorum.Keyifli avlarının devamını dilerim.:)