Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

okuma v system kamış kırıldı!

L.G

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar, haftasonu arkadaşlarla balığa çıktık. bir arkadaşım benim oltayı kullanırken kamışın ucunu kırdı.(yaklaşık 10cm lik parça). okuma v system 240 cm spin kamış 10-40 gr atarlı 2 parça. 2014 Kasım gibi almıştım. ne yapmam gerekiyor ve garanti dışı kalmış mıdır? Bilen birisi varsa yardımcı olursa sevinirim.

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
istanbul içindeyseniz cengiz balıkcılıga ugrayın

Adı
oğuzhan yıldız
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Aldığınız yer ile görüşün onlar yetkili firmaya göndericeklerdir. Okumanın servis ağı çok iyidir ellerinden gelenleri yaparlar

L.G

Yeni Üye
Cok teşekkur ederim arkadaşlar ilginiz icin. Cengiz balikcilikla goruseyim en iyisi. Aldigim yere uzağım çünkü :)

scorpion26

Daimi Üye
Yakın zamanda arkadaşımın v-system 20-60 kamışta yaklaşık 13-15 cm uçtan kırıldı. Maalesef garanti dışı. Uç parçayı tekrar satın aldı. Ben görmedim ama dediğine göre orjinal ucunada benzemiyormuş. Parlak siyah yerine mat gri birşey gelmiş.

L.G

Yeni Üye
Tesekkur ederim scorpion26. Hayirlisi diyelim artik. Canimiz sagolsun

vetburak35

Aktif Üye
Adı
Burak
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hocam geçmiş olsun öncelikle. Benimde shimano catana 13-30 telespin 270 lik kamışım ucundan 4 cm gibi kırıldı. Malesef uç kısmını bulamamıştım distribütörüne kadar aradım fakat bulamadım.Japon yapıştırıcısıyla işimi hallettim. Zaten telespin kamışım açıldıktan sonra şişme yapıp sıkışma yapıyordu. Hadi garanti kapsamını geçtim öyle yada böyle kullanıcı hatasından kaynaklı olabilir. Fakat yedek parça temini bu kadar mı zor? Bizim memleketimizde garanti kavramı yada yedek parça kavramı genelde ürünü satana kadar geçerli sanırım.Amacım marka kötülemek değil sadece ürün satışı ve sonrası olan hizmetlerin eksikliği.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Kırılan yere bir uç takarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
Satın alacağınız yedek parça ile aynı kamışı farklı iki boy ve atarda kullanabilirsiniz.