Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Olta Alacağım Yardim Eder Misiniz

İsottevfik

Daimi Üye
Adı
İsot Tevfik SARI
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Almış olmak için alıp da zevkini köreltmek istiyorsan, en ucuzunu al. Amma, şöyle işi öğrenene kadar beni üzmeyecek ve dert sahibi yapmayacak orta halli bir şeyler almak istiyorum dersen, 300 - 350 gibi rakamlara yanaş. En azından harcıalem takıma vereceğin 100 lirayı kurtarmış olursun.

yeknet

Daimi Üye
Adı
Yekta
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bir kere hangi şehirdesin, nerde, ne zaman, hangi hedef balık hiç bir bilgi yok. İnternetten olmaz o işler, biraz bilen birileri ile sohbet muhabbet malzemecileri gezmek ve kamışa makineye dokunmak lazım. Bu setlere verilen paralara yazık orda kullanmadan çöpe atacağınız şeyler var belki de.

katilhamsi

Daimi Üye
Adı
Kadir
Kan Grubu
O Rh Pozitif
bu tur konularda merak ettigim sey.. 3 senedir forumdayim konu nerden acilir daha yeni ogrendim..arkadas ayni gun uyelik almis 3 tane msj yazmis 2 si konu basligi :D:D

vayy benim abilerim kardeslerim iyi niyetinizi dusunce ve yardimci olmaya calismanizi ayakta alkisliyorum...
Yardım talep etmek için kaç mesaj yazması lazım :)

katilhamsi

Daimi Üye
Adı
Kadir
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kıymetli kardeşim üye olduktan sonra aynı gün 2 konu da açabilirsin 122 konu da açabilirsin, üye olmadan siteyi takip eden biri, soru sorma gereği duyduğunda üye olur ve istediği kadar konu açar soru sorar hemde aynı gün... Bu mümkün...