Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rapala Boyama Kalemi Yada Sprey

• Konbuyu başlatan BS Okuru
  • Başlangıç tarihi
B

BS Okuru

Misafir
Airbrash standı için Soyle ürün buldum elektronik kart tutucu :) benim gibi gözleri iyi görmeyenler içinde büyüteç yapmış adamlar :)

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B

BS Okuru

Misafir
Aynen daha airbrush ile ilk denemen olmasına ragmen ven bant takmamana ragmen gerçekten çok başarılı olmuş,
Benim resmini gönderdiğim sahteyi Hakan abi sprey boyayla para bandı yapıştırarak yapmış ve epoksi falan da yok yani senin ki daha profesyonel ve daha uzun ömürlü olacak o kesin tabi takılma vs olmazsa :)
Ben çalışmani beğendim usta ayrıca sonuçta el emeği bir de lüfer yapıştırırsan değme keyfine ;)
Rastgelsin
İyi dileklerin için çok tşk ederim İlker kardeşim sağolasın.hakan abide bence güzel boyamis rapalayi ellerine saglik. güle güle kullan usta.benim aynı zamanda blue fish rapala almam lazım şöyle fiyatı 1 TL olanlardan ;) kaç para acaba blue fish rapala fiyatı bilgin varmı ?

medmarine2

Aktif Üye
Adı
Soner Coşar
Kan Grubu
A Rh Negatif
Valla güzel olmuş ellerinize sağlık. Aralara fosforlu boyalardan atmanızı tavsiye ederim. Toz halinde aliexpresste var. Zokalar için aldım deneyeceğim :)

Ekli dosyalar

B

BS Okuru

Misafir
Valla güzel olmuş ellerinize sağlık. Aralara fosforlu boyalardan atmanızı tavsiye ederim. Toz halinde aliexpresste var. Zokalar için aldım deneyeceğim :)
Cok tşk hocam sağolasın bende almayı düşünüyorum toz boyalardan :) en kısa sürede sipariş gecicem .güle güle kullanın. Uygulama yaptıktan sonra örnek çalışmayı paylasirsaniz çok sevinirim kaynak olması açısından. Faydalı olur bir çok kisiye

medmarine2

Aktif Üye
Adı
Soner Coşar
Kan Grubu
A Rh Negatif
Cok tşk hocam sağolasın bende almayı düşünüyorum toz boyalardan :) en kısa sürede sipariş gecicem .güle güle kullanın. Uygulama yaptıktan sonra örnek çalışmayı paylasirsaniz çok sevinirim kaynak olması açısından. Faydalı olur bir çok kisiye
Kesinlikle bu başlık altında paylaşacağım.

B

BS Okuru

Misafir
elinize sağlık her şeyden önce bu konun bir çok hobidaşa ilham olacağına inanıyorum, bu arada epoksi işleminden sonra rapalayı cağ kebabı gibi yatırıp yavaş yavaş döndürme işlemi için bir düzeneğe ihtiyacınız var. stepmotor edindikten sonra düzeneği yapmak çok kolay olacaktır.

B

BS Okuru

Misafir
elinize sağlık her şeyden önce bu konun bir çok hobidaşa ilham olacağına inanıyorum, bu arada epoksi işleminden sonra rapalayı cağ kebabı gibi yatırıp yavaş yavaş döndürme işlemi için bir düzeneğe ihtiyacınız var. stepmotor edindikten sonra düzeneği yapmak çok kolay olacaktır.
ıyı dıleklerınız ıcın cok tsk sagolun epoksı olarak devcon markanın 5 dakikada kuruyanlarından alıyorum hazırlaması zaten 1-2 dakka alıyor fırca ıle duzeltme vs derken 5 dakkamı alıyor ve sertlesmeye baslıyor sonrasında akma vs gıbı sorunlar olmuyor gec kuruyan epoksılerden kullansa ıdım evet dedıgınız stand yapmak gereklı onuda surf kamıs yuzuklerını degıstırmek ıcın motorlu surf sehbası yapmısdım vaktı zamanında onla yapardım sanırım

B

BS Okuru

Misafir
İyi dileklerin için çok tşk ederim İlker kardeşim sağolasın.hakan abide bence güzel boyamis rapalayi ellerine saglik. güle güle kullan usta.benim aynı zamanda blue fish rapala almam lazım şöyle fiyatı 1 TL olanlardan ;) kaç para acaba blue fish rapala fiyatı bilgin varmı ?

Geçen hafta aldım 3TL den :)
Kaşık bile 2TL olmuş usta ancak 1000 tane alacan ki 1TL den versinler,
Aliexpress bir bak istersen boyasız sade rapala vardır orada en mantıklısı Çin den getirtmen bence,
Kolay gelsin

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Iyı dıleklerınız ıcın cok tsk ederım sagolun daha guzellerını yapmak sıze nasıp olur ınsallah .ugrastırıcı bır hobı ılk baslarda benımde cekıncelerım var ıdı ya beceremezsem dıye tereddut edıyor ıdım gozumu kapadım bodozlama daldım ısın ıcıne :) bakalım bu seruven bızı nerelere goturucek korkum sahtenın agırlıgı artmaması ınsallah agırlık artmaz bakalım ılk etapta yaptıgım uygulamayı denızde denıyecegım ınsallah sıkıntı cıkarmaz :)

abi cok ozur dılerım balıkta ıdım mesajını telefonda goremedım pc gecınce gerıye donuk mesajlara bakınca mesajını gordum abı aldıgım urun bu urun
Tahmini Teslimat Zamanı

komparosorlu olsa airbrash daha guzel olur abı he bu ıs goruyormu su an ıcın ıs goruyor aman aman cok kalıtelı bır urun degıl tabıkı ama dedıgım gıbı ıs goruyor. elım henuz aırbrash alısamadı bakalım yap boz yaparak alısıcaz :) bu arada abı senın rapalaya yaptıgın folyo yapıstırıcı lınkı atabılırsen cok sevınırım yapmıs oldugun folyoyu rapalaya uygulıcam sonrasında aırbrash ıle boyamayı dusunuyorum :)
Sorun değil Vural her dakika Pc başında oturmuyoruz :) İnşallah balık da almışsındır :) Kompresor yok derken sanırım hava depolama alanı yok doğrudan boya tüpünün içinden hava püskürterek kullanıyoru kastediyorsun sanırım... Çünkü bu tür makineler ile ilgili en ufak bir fikrim ve bilgim yok..

B

BS Okuru

Misafir
Sorun değil Vural her dakika Pc başında oturmuyoruz :) İnşallah balık da almışsındır :) Kompresor yok derken sanırım hava depolama alanı yok doğrudan boya tüpünün içinden hava püskürterek kullanıyoru kastediyorsun sanırım... Çünkü bu tür makineler ile ilgili en ufak bir fikrim ve bilgim yok..
abı kucuk komparosoru var benım gonderdıgım lıkdekı sıyah kutu komparasor tabı kapasıtesı az yanı puskurmesı az dıyım daha buyuk komparasorler oluyor daha guzel ufluyor ayrıca aırbrash tabancası sonucta chıne malı arada bı boyayı tok atması oluyor herseye ragmen yınede ıs goruyor :) bu urun ısımızı fazlasıyla gorur su asamada ılerleyen zamanlarda belkı daha ıyı urun alına bılır lakın su asamada gerek yok dıye dusunuyorum :) abı benımde ınan hıc tecrubem yok ıdı ısın ıcıne gırınce o nedır bu nedır derken ogrenılıyor ıllakı :)