Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rapala Boyama Kalemi Yada Sprey

• Konbuyu başlatan BS Okuru
  • Başlangıç tarihi
B

BS Okuru

Misafir
Ellle Zımpara işi baya zaman alıyor :( üstündeki mevcut boyayı sökmek için en az 40 dakka zaman harcadim oto sünger zımpara 220 numara ve 180 numara ayrıca sünger zımpara kullandım nafile :( hobi el aleti ile zimparilicam bundan sonra gerçi mevcut zımparalari kalın ince bulmaya calisicam inşallah bulurum bu arada yapılan işlem şu aşamada zımpara arkasından beyaz boya sonra Sedef boya sürüldü en son renklendirme yapicam şu aşamada kurumasını bekliyorum.

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

medmarine2

Aktif Üye
Adı
Soner Coşar
Kan Grubu
A Rh Negatif
İlk boya buysa el alışınca diğerlerini düşünemiyorum. Best marka boya sökücüler vardı bizim sanayi zamanında :) çok kullanırdık. Denemenizi tavsiye ederim boya için.

B

BS Okuru

Misafir
İlk boya buysa el alışınca diğerlerini düşünemiyorum. Best marka boya sökücüler vardı bizim sanayi zamanında :) çok kullanırdık. Denemenizi tavsiye ederim boya için.
Yukarıdaki 2 rapaladaki resim orijinal hali :) beyaz renkde olan resim ise zımparalanmis ve astar atılmış halı altdaki resimde boya işlemi bitmiş epoksi sürülmesi kaldı :)

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B

BS Okuru

Misafir
Ellerine sağlık.. Senin tecrüben bizim için de faydalı olur. Bu makine ile boyama işine ben de girmek niyetindeydim.. Merakla bekliyorum sonucu..
Çok tsk abı sagolasın acemılıgımı atmak ıcın ılk denemelerı Blue Fishlerden yapım dedım bır kac malzeme eksıklıgım var boya bandı tımsah agızı vs gıbı su ankı yaptıgım cok acemı ısı oldu ılk elın gunagı olmaz derler :) epoksı surdum son kat kurumasını beklıyorum bakalım kuruyunca ne hale benzıcek bende cok merak edıyorum guzel hobı yanlız cok ugrastırıcı ayrıca bu uygulamayı yapmak ıcın balkon yada teras vs gıbı alanlarda yapmak lazım evın ıcersınde bu uygulama yapmak saglık acısından ıyı olmaz dıye dusunuyorum bakalım balkonda bır yer ayarlıcam kısa zaman ıcersınde.

Lazarus

Daimi Üye
Adı
Enez elveren
Kan Grubu
O Rh Pozitif
çok pis gaza gelıyorum şu air brush işinde :D güzel olmuş elıne saglık

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Vural airbrushı aliexpresten aldın sanırım... Link verebilirsen sevinirim :)

Lazarus

Daimi Üye
Adı
Enez elveren
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@Abdullah SÜRÜCÜ aldın dimi zehiri :D ben bir araştırma yapabılırım ufaktan genelde hepsı aynı marka aynı malzeme yolluyor cunku