Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

RAPTURE RAPALALAR

ataca

Yeni Üye
Adı
AYTAÇ ATAÇ.
Cahit abi , tavsiyen için teşekkürler , emegine saglık

Saygılar

mrtsezal

Daimi Üye
Adı
murat sezal
cahit abi,rapala almaya geldım,şansa sanada denk geldim,böylece tanışmışta olduk
5 adet aldım ben 2 sardıne-2 yeşil sırtlı-1 tanede sarı :D hepsını ınceledım oldukça güzel
görünüorlar...pazar günü hakkını verıcem inşallah onların...

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
cahit abi,rapala almaya geldım,şansa sanada denk geldim,böylece tanışmışta olduk
5 adet aldım ben 2 sardıne-2 yeşil sırtlı-1 tanede sarı :D hepsını ınceledım oldukça güzel

Sevgili Murat,seni tanıdığım için bende çok mutlu oldum.Bende 2 Adet Laser Sardine daha aldım.Yarın Levreğe çıkacağım.İnşallah güzel haberlerle sizlere dönerim.Sana avlarında bol şanslar diliyorum.Çok iyi iş çıkaracağını tahmin ediyorum.Kendine iyi bak.Sevgiler...

Fatih Koç

Daimi Üye
Benimkilerde geldi 17 cmlikler güzel duruyor henüz denem fırsatım olmadı ama diğerleri yani Rapture Smile modeli olanların içindeki bilyalar oldukça ufak ve ses pek çıkarmıyor bakalım atışları ve aksiyonu nasıl yarın öğreneceğim..
Son bir not kargoyla aldığım için bana 30 civarına geldi rapture magnetolar ve boyası maalesef zayıf gibi duruyor umarım beni yanıltmaz kaplaması falan max rapler kadar olsa razıyım..
Cahit abi önerdiğin Chat born renginden de aldım..
İnşallah bakalım lüferde çok ümitliyim..

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Benimkilerde geldi 17 cmlikler güzel duruyor henüz denem fırsatım olmadı ama diğerleri yani Rapture Smile modeli olanların içindeki bilyalar oldukça ufak ve ses pek çıkarmıyor bakalım atışları ve aksiyonu nasıl yarın öğreneceğim..
Son bir not kargoyla aldığım için bana 30 civarına geldi rapture magnetolar ve boyası maalesef zayıf gibi duruyor umarım beni yanıltmaz kaplaması falan max rapler kadar olsa razıyım..
Cahit abi önerdiğin Chat born renginden de aldım..
İnşallah bakalım lüferde çok ümitliyim..

Sevgili Fatih,benim önerdiğim rapala modeli sadece RAPTURE 17 CM,32 Gram olanıdır.Yanlış bir anlaşılma olmasın diye yazıyorum.Boyasına bakıyorum şimdi hiçte fena değil..Sanamı denk geldi acaba diye üzüldüm.Hazırolta.com dan Burç Bey'le görüştüm.Şikayet varsa hemen anında çözeriz dedi ve kendisini iyi tanıyorum.Çözerde.Bir sıkıntı varsa Burç Beyi arayabilirsin.Sakın sıkılma!
Bugün ben iki adet daha Laser Sardine almak için gittiğimde BALIK SEVDAM'dan MURAT SEZAL kardeşimizle orada görüştük ve tanıştık.Birlikte rapalaları inceledik.Böyle bir sorunla hiç karşılaşmadık.Hatta bugün yazmışda..Sana rastlaması na üzüldüm..

5 adet aldım ben 2 sardıne-2 yeşil sırtlı-1 tanede sarı hepsını ınceledım oldukça güzel

CHARTBONE Lüfer ve Levrek avlarında benim baştacım.Çok iyi iş yapacaklarına eminim.Çünkü çok levrek ve Lüfer aldım o rapala ile.Almakla çok iyi etmişsin.Sağlıcakla kal.Kendine iyi bak...