Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ryobi ap power 8000 & okuma rtx 65

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
APPOWER 6000.jpg rtx-65-o.jpg

bu iki makina arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim boğazda yemli çaparı at çek bu amaçla kullanacak

Son düzenleme:

barakuda31

Aktif Üye
Adı
A.Kadir ALTAŞ
AP power 8000 i badim kullanıyor kesinlikle tavsiye ederim , iki yildir tık demedi :)

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
appower 8000 kullanıyorum güzel makina ama işte biraz agırlar yani genel olarak :) canavar canavar tabi okumanında arkasında cengiz balıkcılık var hem 100 gram daha hafif karar sizin ikiside pişman etmez fiyat olarak nasıl bilmiyorum ben dolar 2.3 lira iken yurtdısından getirtmiştim buradan daha uygundu şuan fiyatlarını bilmiyorum ama appowerin topuz kolu çok güzel :) sırf o topuz kol için bile alınabilir :D

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
appower 8000 kullanıyorum güzel makina ama işte biraz agırlar yani genel olarak :) canavar canavar tabi okumanında arkasında cengiz balıkcılık var hem 100 gram daha hafif karar sizin ikiside pişman etmez fiyat olarak nasıl bilmiyorum ben dolar 2.3 lira iken yurtdısından getirtmiştim buradan daha uygundu şuan fiyatlarını bilmiyorum ama appowerin topuz kolu çok güzel :) sırf o topuz kol için bile alınabilir :D
ben de yurtdışında getirecem ap powerı 230 tl ye filan geliyor yanında örgü ip makina taşıma kılıfı verecek burda 350 tl civarı okumanın da hafifliği beni cezbediyor

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
hangi siteden getirteceksiniz fiyat bence gayet uygun appower üzmez :) topuz kol çok güzel öbürü çok basit duruyor ya :)

Son düzenleme:

yawruaslan

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
valla bende ordan aldım o fiyata iyi bence kacırmayın ryobi canavar topuz kol harika haftasonu avlanırsanız bendekini inceleyebilirsiniz isterseniz cumartesi ava cıkasım var isterseniz haber veririm denersiniz

Son düzenleme:

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
valla bende ordan aldım o fiyata iyi bence kacırmayın ryobi canavar topuz kol harika haftasonu avlanırsanız bendekini inceleyebilirsiniz isterseniz cumartesi ava cıkasım var isterseniz haber veririm denersiniz
Link var tabi telefondan siparis verdigim icin linki gonderimiyorum pc den girince ozelden atarim 3 tane kalmisti 1 ben simdi siparis verdim 2 tane kaldi oglen gibi atarim

_Rastgele_

Daimi Üye
Adı
SERDAR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Arkadaşlar ap power çok çakması var aman dikkat edin .