Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sahte Kutusu-Kaset Kutusu

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
VS-E 6552 var,nasıl acaba?
商品詳細 VS-E6552|明邦化学工業株式会社

birde;
VS-E 6553 var
商品詳細 VS-E6553|明邦化学工業株式会社

aslını soracak olursan ben rapalalarımı kutuya dikey değilde,senin video kaset kutun gibi yatay görmek istiyorum,en önemli olmasını istediğimde bu yatay kutu aralarında bölmeler olsun iğneler birbirine değmesin,boyut olarakda 10.cm-20 cm.arsı her rapalalarımı koyabileyim.

ragıp oy

Aktif Üye
Adı
Ragıp Oy
VS-E 6552 var,nasıl acaba?
商品詳細 VS-E6552|明邦化å*¦å·¥æ¥*æ*ªå¼ä¼šç¤¾

birde;
VS-E 6553 var
商品詳細 VS-E6553|明邦化å*¦å·¥æ¥*æ*ªå¼ä¼šç¤¾

aslını soracak olursan ben rapalalarımı kutuya dikey değilde,senin video kaset kutun gibi yatay görmek istiyorum,en önemli olmasını istediğimde bu yatay kutu aralarında bölmeler olsun iğneler birbirine değmesin,boyut olarakda 10.cm-20 cm.arsı her rapalalarımı koyabileyim.
Bunun için Roder markalı kutu var. 13 cm' e kadar bütün kandırıcıları alabiliyor. Bende iki tane mevcut ve çok memnunum. Her kutu toplamda 12 adet kandırıcı alıyor. Kutu iki taraflı, bir tarafı 6 kandırıcı alıyor. 13 cm den büyük kandırıcıları da, iğne koruyucularını takıp çanta cebine koyuyorum.
RODER JCB202 SAHTE KUTUSU

ambrosia

Daimi Üye
Abi iğneler birbirine değmesin diyorsan, çift taraflı olanları kullancaksın. Roder in kutusu...Japonları izlediğimde ise bölmesiz, sallaya salllaya sahteleri çıakrttıklarını görürsün. Gerçi çift taraflılarda da ben hep yanlış tarafı açtığım için artık kullanmıyorum.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Bunun için Roder markalı kutu var. 13 cm' e kadar bütün kandırıcıları alabiliyor. Bende iki tane mevcut ve çok memnunum. Her kutu toplamda 12 adet kandırıcı alıyor. Kutu iki taraflı, bir tarafı 6 kandırıcı alıyor. 13 cm den büyük kandırıcıları da, iğne koruyucularını takıp çanta cebine koyuyorum.
RODER JCB202 SAHTE KUTUSU
Tam istediğim kutu sevgili Ragıp,bunun daha uzun sahte alabileni by-ulabilme şansım varmı?

ragıp oy

Aktif Üye
Adı
Ragıp Oy
Tam istediğim kutu sevgili Ragıp,bunun daha uzun sahte alabileni by-ulabilme şansım varmı?
Mustafa ben de çok araştırdım ama uzun sahteleri alanını bulamadım. Aslında vardır ama büyük kutuları avda taşıma sıkıntısı olduğundan çok fazla da araştırmadım. Bu yüzden 13 cm den büyük sahtelerim çok olmadığı için, bu sahtelere iğne koruyucu takarak, kabanımın cebine koyuyorum.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Mustafa ben de çok araştırdım ama uzun sahteleri alanını bulamadım. Aslında vardır ama büyük kutuları avda taşıma sıkıntısı olduğundan çok fazla da araştırmadım. Bu yüzden 13 cm den büyük sahtelerim çok olmadığı için, bu sahtelere iğne koruyucu takarak, kabanımın cebine koyuyorum.
Sadece 4-5 cm daha uzun olanı olsaymış güzel olurdu.
Ancak bunuda bulumıyorum sanki,linkleri incelediğimde stokda olmadığını görüyorum.

Bu arada iğne koruyucu ben hiç edinmedim,bunu düşünmedimde,fena olmaz sanki bunuda araştırmak lazım,bu iğne koruyucular kaçı kaç para ve nerede bulabileceğim konusunda bir fikrin varmı?
Çok yardımcı oldun ve aydınlattın çok teşekkür ederim. :)

ragıp oy

Aktif Üye
Adı
Ragıp Oy
Sadece 4-5 cm daha uzun olanı olsaymış güzel olurdu.
Ancak bunuda bulumıyorum sanki,linkleri incelediğimde stokda olmadığını görüyorum.

Bu arada iğne koruyucu ben hiç edinmedim,bunu düşünmedimde,fena olmaz sanki bunuda araştırmak lazım,bu iğne koruyucular kaçı kaç para ve nerede bulabileceğim konusunda bir fikrin varmı?
Çok yardımcı oldun ve aydınlattın çok teşekkür ederim. :)
Mustafa bu kutular Üsküdar' da Yıldız balıkçılıkta vardı. Ama yolun İstoç' a düşerse orada kesin bulabilirsin. Aslında Roder' in çıkarmış olduğu bu kutunun aynısını arkadaşım Japonya' dan getirtmişti. Daha sonra bu kutunun aynısını Roder çıkarınca ben buradan aldım.

İğne koruyucuları ben uzun zamandır kullanıyorum. Sanırım bu iğne koruyucularından var. Ben zamanında yurt dışından arkadaşlarla ortak getirtmiştim.

Yurt dışında ise samuraitackle da var. İğne numaralarına göre farklı ölçülerde mevcut. Levrek için kullanılan sahtelerdeki iğne numarası çoğunlukla 6 numara. Bu yüzden aşağıda verdiğim linkteki lacivert renkli iğne koruyucuları olabilir. Bir poşette 100 adet var. Fiyatı 10.19 dolar artı nakliye.

Safty Hook Cover 100pcs Value Pac M(Blue) - $10.19 : SAMURAI TACKLE, High Quality Fishing Tackle

Selamlar

Murat Çoşkun

Aktif Üye
Adı
murat
tebrikler.
el yapımı kutular hem güzel hemde çok ucuz, tercihim olur.
diğer linklerdeki kutularda güzel, ama gereksiz para tuzağı bence.

ragıp oy

Aktif Üye
Adı
Ragıp Oy
tebrikler.
el yapımı kutular hem güzel hemde çok ucuz, tercihim olur.
diğer linklerdeki kutularda güzel, ama gereksiz para tuzağı bence.
Bence de gereksiz para tuzağı, ama Roder hem kaliteli hem de fiyatı uygun.