Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sahte Teke

TolgaYıldırım

Yeni Üye
Adı
Tolga Yıldırım
Arkadaşlar merhaba öncelikle forumda çok yeniyim ve sahte teke ile ilgili konu var mı bilmiyorum.çinden ldığım ve bugün elime geçen teke sahtelerini en yakın Zamanda deneyip paylaşım yapacağım ama ilk önce varsa tecrübeleriniz bir yol gösterirseniz çok sevinirim sağlıcakla kalın .image.jpeg

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Güzelmiş.
İş yapabilir

sefo

Yeni Üye
Adı
Şerif
Arkadaşlar merhaba öncelikle forumda çok yeniyim ve sahte teke ile ilgili konu var mı bilmiyorum.çinden ldığım ve bugün elime geçen teke sahtelerini en yakın Zamanda deneyip paylaşım yapacağım ama ilk önce varsa tecrübeleriniz bir yol gösterirseniz çok sevinirim sağlıcakla kalın .Ekli dosyayı görüntüle 42075
Öncelikle rast gelsin. Hangi siteden aldınız? Ve kaç günde geldiğini öğrenebilir miyim?

scorpion26

Daimi Üye
Ben bununlar birçok sefer iskorpit aldım. Ama takılmasıda bir o kadar kolay oluyor.

Vita

Yeni Üye
Adı
HD
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar daha evvel Bende bu üründen aldım sonuç alamadım .
Teke ye benzerliği kusursuz fakat
Silikon olmasından dolayı verim alamadım
Eşkina(Kaya levreği) canlı yemle yakalamak daha verimli . Bir çok balık gibi aksiyon olmadan yeme atlamıyor .
Iskorpit kösteğin dibe yakın ise gelmesi kaçınılmaz iskorpit yakalamak istemiyor iseniz hazır aldığınız 3 iğneli takımın en alt iğnesine yem takmayın . Derim

TolgaYıldırım

Yeni Üye
Adı
Tolga Yıldırım
hafta sonu deneme yapacağım bildiririm ,iskorpit lezzetli ama ağrı tehlikesi yüzünden uzak durmayı tercih ederim

Vita

Yeni Üye
Adı
HD
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Evet ben bu deneyimi malesef yaşadım
Balığa zarar vermeden iğneyi çıkarmaya çalışırken sol işaret parmağıma iki iğnesi battı çok dikkatli olun derim

Gerçi balığı seven dikenine katlanır

AlperMeriç

Aktif Üye
Daha önce bu silikonu kullanmadım ama LRF de küçük bir kıstırma kurşunla çok güzel iş yapar diye düşünüyorum.