Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sahtelerim ve kullanım tavsiyesi

Can_Ordu

Daimi Üye
Adı
Can ÖNEL
145 010 ile de Trofe alabilirsin. Orada o baliklar olduğu için onlar geldi sadece :D havuz balıkları arasına Trofe lerde giriyor bilgin olsun.

Bu öneriler yapılırken şunu da soralım avlanma saatin sadece sabah mı.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Biz bu tekniğe yeni başladık daha ilk başlarda gün içinde fırsat buldukça denedik ama verim alamadık. Sabah daha iyi verim alıyoruz. Akşam saat 7-9 arası denedik olmadı, gündüz denedim, akşamüzeri gün dönerken oldukça falza denedim ama yine alamadım. Ancak sabah ne zaman gittiysek boş dönmedik. biz 5te deniz kenarında oluyoruz balık kesene kadar genelde 7.30 gibi bırakıyoruz. Ancak gölgede kalırsak bu 8-9 gibi uzuyor. Geçenlerde 010la 9kg balık yakalandı Ordu da belki duymuşsunuzdur. Ancak bir hobici bana bunun ispendek toplayıcısı olduğunu söyledi ondan ben de başka renk arayışına girmiştim.

Çantamda olması açısından 24 gramlık SP-001F veya EG 031F R114OB alacağım bir tane.

darthvader61

Aktif Üye
Adı
Mehmet S. BASDAG
Akşam saat 7 geç. Hava kararinca orda olmak lazım. Ama tabiki sabah suyunun yerini tutmaz. Ordu da avlandim. Gece balık pek yapmıyor. Sabah suyu daha iyi gibi. Eğer saat sıkıntıniz yoksa biraz daha erken gidip deneyin.

Can_Ordu

Daimi Üye
Adı
Can ÖNEL
Akşam saat 7 geç. Hava kararinca orda olmak lazım. Ama tabiki sabah suyunun yerini tutmaz. Ordu da avlandim. Gece balık pek yapmıyor. Sabah suyu daha iyi gibi. Eğer saat sıkıntıniz yoksa biraz daha erken gidip deneyin.

Bilgiler için teşekkürler. Balıklar hep 5.30da ve sonrasında vuruyor. Hep saate bakıyorum balık aldığımızda.

Önceden 4te gidiyorduk sonradan baktık bir saat boş geçiyor biraz uykuya yenik düştük :)

Zaten şimdi 3 yeni yer belirledik. Oralara gideceğiz boş dönme riski olsa da trofe çıkarabiliriz belki.

Teşekkürler tekrar.

145 010 ile de Trofe alabilirsin. Orada o baliklar olduğu için onlar geldi sadece :D havuz balıkları arasına Trofe lerde giriyor bilgin olsun.

Bu öneriler yapılırken şunu da soralım avlanma saatin sadece sabah mı.

Evet Ünsal hocam kafası mora çalan kendo hayru 125f. Yine bir avda karşılaşmak üzere. ;)
İnsallah hayirlisi hedefimiz azami 3 kiloluk pasalar belki havuz baliklarinin gazina gelip bizi sevindirirler :D