Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şamandira

8901234

Yeni Üye
Adı
D313e313
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhabalar, şu sekilde bir samandirayi nasil misinaya gecirecegimi cozedim yardimci olabilir misiniz? Tesekkurler.

Ekli dosyalar

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
İp ya da misinaya once stopper takiyorsunuz, sonra şamandiranin altinda ki metal delik kisimdan gecirip firdonduyu bagliyorsunuz.. firdonduye de takimi takip uygun agirlikla atiyorsunuz.. ben bu sekilde kullaniyorum.. 77131D55-2B9C-47B3-AEF6-C2D87A880E76.png

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İp ya da misinaya once stopper takiyorsunuz, sonra şamandiranin altinda ki metal delik kisimdan gecirip firdonduyu bagliyorsunuz.. firdonduye de takimi takip uygun agirlikla atiyorsunuz.. ben bu sekilde kullaniyorum.. Ekli dosyayı görüntüle 118217
Doğrudur. Bir de şamandıra satılırken gramaj yazar. Onu da şamandıra altındaki takımın toplam ağırlığına göre seçebilirsin. Yani kısaca şamandıra alırken yazan ağırlık, şamandıranın ağırlığı değil, o şamandıranın batmadan taşıyabileceği ağırlıktır.

Mustafaalmış

Aktif Üye
Adı
Mustafa Almış
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hocam selamlar, ortasından geçen çubuğu çıkarıp misinayı içinden geçirin tekrar çubuğu takın. Ben böyle kullanıyorum.