Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Saroz Körfezi Balık Avları-2 (15-25 Şubat 2020)

Sarozorfoz

Aktif Üye
Adı
Yavuz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Arkadaşlar Şubat ayında saroz körfezinde kaldığımız 10 gün boyunca fırsat buldukça yemli takımlarda sülünez kullanarak, spinde rapala ve silikonlar ile bombardo arkası 5,5 cm slikonlar ile Levrek peşinde koştuk, keyifli avlar ve güzel görüntüleri sizlerle paylaşmak istedim. oltası suda olan herkese rasgelsin, iyi seyirler.

hawk17

Aktif Üye
Adı
mehmet şahin
Levrek diye tanımladığınız ;''DENİZ ALASI''dan başka bişey değil...hala üzerinde benekleri bile duruyor..tebrik etmek isterdim lakin bu balıklara yazık olmuş..

Sarozorfoz

Aktif Üye
Adı
Yavuz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Videoda limit altı levrekler tuttuğunuz görülüyor. Keşke salsaydınız onları
Levrek diye tanımladığınız ;''DENİZ ALASI''dan başka bişey değil...hala üzerinde benekleri bile duruyor..tebrik etmek isterdim lakin bu balıklara yazık olmuş..
Uyarılarınızda çok haklısınız ancak alı koymak zorunda kaldığımız o balıklar yemli oltalara yakalanan balıklar, biz yemlileri kıyıda bırakıp silikon ile at çek yaparak merayı gezerken yaklaşık 2 saatlik bir zaman diliminde gidip geldiğimizde balıkları çıkardığımızda suya iade edilecek durumda değillerdi, sizler gibi bizde üzüldük ama yapacak bir şeyimiz yoktu. Atçekte yakaladığımız 2 adet ispendeği hiç bekletmeden suya iade ettik. Bende limit altı balıklar konusunda sizler gibi düşünüyorum ve limit altı ve av yasakları diliminde avlanmamaya özen gösteriyorum, ama bazen bu tür kazalar olabiliyor, uyarınız ve hassasiyetiniz için teşekkürler.

Sarozorfoz

Aktif Üye
Adı
Yavuz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Arkadaşlar Şubat ayında saroz körfezinde kaldığımız 10 gün boyunca fırsat buldukça yemli takımlarda sülünez kullanarak, spinde rapala ve silikonlar ile bombardo arkası 5,5 cm slikonlar ile Levrek peşinde koştuk, keyifli avlar ve güzel görüntüleri sizlerle paylaşmak istedim. oltası suda olan herkese rasgelsin, iyi seyirler.