Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satılık kutusunda çok temiz sahteler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fatih Koç

Daimi Üye
Chinupen kaldımı hocam hep merak etmiştim nasıl bir şey diye :) Hala elden çıkartacakların varsa özel paket istiyorum
Yok hocam kalmadı maalesef chinupencikler kargolandı yoldalar şu anda..
bi bakayım çıkartırız size özel 3-5 bişeyler :)

vesper

Üye
Adı
Ömer ÖZEL
Beklemedeyim fazlalıklar arasında teleskobik spin varsa onuda ekleyelim özel listeme :)

Ediz Dülger

Aktif Üye
Adı
Ediz Dülger
Chinupen kaldımı hocam hep merak etmiştim nasıl bir şey diye :) Hala elden çıkartacakların varsa özel paket istiyorum
Ben o grubu sadece bir sahte için aldım,chinupenleri kullanmıycam,arzu ederseniz haberleşelim bu gece, yarın kargoya gidip alınca size de chinupeni kargolarım..

Fatih Koç

Daimi Üye
Beklemedeyim fazlalıklar arasında teleskobik spin varsa onuda ekleyelim özel listeme :)
Hocam 2 ay önce 7 tane spin kamış sattık keşke o zaman olsaydınız, çok çok temiz ve oldukça hesaplı vermiştik kamışları da.. şimdi maalesef bir bushweakerım ve yasei sea bassımla mutluyum ve satmayada hiç niyetim yok.. gerçi benim işim belli olmaz :D

Fatih Koç

Daimi Üye
Ben o grubu sadece bir sahte için aldım,chinupenleri kullanmıycam,arzu ederseniz haberleşelim bu gece, yarın kargoya gidip alınca size de chinupeni kargolarım..
Tezgahın önünü kapatmayalım beyler ..
Şaka şaka abicim aranızda al takke ver külah yapın işte bişeyler... :D

m1976k

Aktif Üye
Adı
murat keleş
BU GÜN FETHİYEDEYDİM FATİHCİĞM Bİ KOLLEKSİYONU GÖRMEK İSTERDİM BU ARADA GEÇENLERDE BURADAN ALDIĞIN LEVREĞİN HABERİ GELDİ BANA HAYIRLI OLSUN...

Fatih Koç

Daimi Üye
BU GÜN FETHİYEDEYDİM FATİHCİĞM Bİ KOLLEKSİYONU GÖRMEK İSTERDİM BU ARADA GEÇENLERDE BURADAN ALDIĞIN LEVREĞİN HABERİ GELDİ BANA HAYIRLI OLSUN...
Bende geçtiğimiz haftalarda sizin meraları dövdüm Muratcıgım.
Sizin oralardan aldığım bisürü levrek var hangisini öğrendin :) Antalya kıyılarıyla sizin o taraflarda yoğun bir çalışma içindeydim geçtiğimiz günlerde, burada lüfer başlayınca gelemez oldum..

Fatih Koç

Daimi Üye
son grup yu zuriler satılmıştır.. Teşekkürler..

GokhanSacakli

Aktif Üye
Adı
Gökhan Saçaklı
Fatih Merhaba valla helal olsun gizli cıkını acmış boşaltıyorsun. Bazen av marketlere gitmeyeyim de Fatih'in satışınımı beklesem acaba diyorum. :) Herşey gönlünce olsun Rastgele.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...