Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satılık Shimano Power Aero Fliegen TD3 Surf Makine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

harbyteam

Daimi Üye
Adı
ahmet
Kan Grubu
A Rh Negatif
yurtdışından getirttiğiniz ürünlere %20 vergi eklemeyi de unutmayın tabi :)
gerçek maliyete ancak bu şekilde ulaşabilirsiniz.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Ben fiyat müdahalelerini destekliyorum, yeter ki uyarıyı yapan mantıklı olsun. Bu makine fiyatı üzerinde yapılan modifikasyonları da hesaplarsak fiyat fena değil gibi bence.
Bu fiyattaki bir ürünün gümrüğe takılma riski çok yüksek, eğer hızlı kargo ile gelirse takılma garanti..
Normal posta ile çözüm kolay ama hızlı kargodakini kurtarmak çok maliyetli.
Yolcu beraberinde getirme imkanı olan biri bence de sıfırını getirsin

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
platta fıyatı 433 dolara olumştur sıfır almak daha mantıklı
PLAT/Fishing Tackle Store-Fishing Equipment/Catalog-Surf Fishing-SHIMANO SURF REEL-POWER AERO FLIEGEN TD-en
kargosuda 50 dolar tutsun hiç olmssa sıfır
Bu kadar kişi nerden alacağını, fiyatını vs. bilmediği için mi bir şey söylemiyor? Halbuki google'a yazınca tüm fiyat bilgileri çıkıyor.
https://www.baliksevdam.com/forum/canavarlar-torik-avi-9558/index3.html
Toriklere sirkülere aykırı dediğim için misilleme değil mi bu? Ama şöyle söyleyeyim, yakışmıyor...

Ayrıca satış ilanları açılmadan önce moderatörlerin incelemesine tabi tutuluyor. Fiyatta bir yükseklik görseler zaten uyarırlar veya açmazlardı.

Merak edenlere konu ile ilgili açıklama:

Evet arkadaşlar, Plat'ta 433$, doğrudur. Yanlız bu fiyata %3.5 Plat komisyonu+ 40-50$ kargo ekleniyor. Ayrıca çok şanslı değilseniz %90 ürün fiyatından dolayı gümrüğe girecektir. %20 de gümrük vergisi eklediğinizde makine size 1135 TL'ye gelecektir.

Ayrıca ilandada belirttiğim gibi makinem modifiyelidir. Yani Bull's Eye topuzu (50 TL) , 2 adet Japon Shimano rulman (50 TL) eklidir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hayırlı uğurlu olsun Birol. Bir kez sarmak kısmet olmuştu :). 200 gr. yokmuş gibi sarıyordu.
Beni asıl düşündüren bu canavarın yerini alacak alet ne?
Sağol Gürcan Abi. Bakalım hayırlısı, satılırsa alacağız artık birşeyler. Surf veya spin tarzı, kafamda bir makine henüz oluşmadı.

Neden her satışta bir bilirkişi çıkarda millete akıl verir anlamış değilim.
Ben biliyorum nedenini de boşverelim..Arada oluyor böyle şeyler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ashraf

Daimi Üye
tabi arkdaşın mali saygı duyurum hiçte kutuleme bir amacım yok hatta bir aralar hayalımde bu makina vardı ama bu tarz makinalarda sıfır almak daha mantıklı hata 1100 tle verip bulls eye almak daha mantıklı bence tabi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...