Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Shimano VENGEANCE AX Surf 4.20/200GR

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında sarso tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sarso

sarso Yeni Üye

520 GR AGIRLIK 200GR ATARLI 4.20 SHİMANO surf kamışımı satıyorum 4 yada 5defa av yapıldı yogunluktan dolayı pek balıga gidemiyorum kamıs 0 dır diyebilirim çizik dahi yok alan kişi 0 ayarında tertemiz kamış alıcaktır
    İSTEDİGİM FİYAT:200TL

Robinbobin7272 bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sarso

sarso Yeni Üye

satış devam etmektedir

4. sarso

sarso Yeni Üye

fiyatlar günceldir

5. sarso

sarso Yeni Üye

güncel fiyatlar

6. sarso

sarso Yeni Üye

fiyatlar güncen son fırsat

7. hus213

hus213 Üye

alan satan hayını görsün

8. KalamA

KalamA Daimi Üye

Merhabalar, satışınızı baltalamak değil niyetim fakat ''Sıcak Fırsatlar'' kategorisinde pek sıcak sayılmayacak ürünleriniz dikkatimi çekiyor. Örneğin bu kamışınızın 170-190 TL civarında sıfır satış rakamı olarak geçiyor nette birçok sitede. Moderatörlerimizin de dikkatini çekse eminim uyaracaklardır sizi. Bu kategorinin yegane amacı benim de anlayabildiğim kadarıyla, biz üyelerin kullanmadıkları ya da kullanamadıkları bir takım ürünlerin, işine yarayacak ve hayrını görecek diğer üyelere gayet makul, sadece ''satış'' adı altında devri ya da belki hediyesi diyebiliriz. Ben bu forumdan değerli bir abimden sıfır ayarında 400 TL civarındaki malzemeleri 150 TL gibi bir rakama hediye aldım ki maddi gücüm yetersiz olduğundan bir hayalim gerçekleşti diyebilirim.
    Kısaca söylemek isterim ki fiyatlarınızı tekrar gözden geçirebilirseniz hem alıcı bulmanız kolaylaşacaktır hem de forumun bu bölümünün amacına uygun hareket etmiş olacaksınızdır. Sürçi lisan ettimse affola. Herzaman rastgelsin.

9. sarso

sarso Yeni Üye

kalama bey spot balık ta shimano vengeance 200gr 4.20 kamıs var fiyatınada bakın nasıl olurda 170 180 tl dersiniz 180 tl olsa kamıs 200 tl ye fiyat biçermiyim lütfen saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayınız diger ürünümde titanos ve saveger ip le beraber fiyatı 395 tl ben veriyorum 250 tl ye yeterince sıcak degilmi sizin için sıcak fırsat fiyatı öldürmekten geçiyor siz bana göre mezarcısınız lütfen saçma sapan yorumlardan kaçının!

kamış son fiyat 180 tl dir arkadaslar

10. arslantunc

arslantunc Aktif Üye

Sarso; malzemeleri yakından takip eden biri bu fiyatların yüksek olduğunu zaten bilir. Sana göre sıcak fırsattır, orası ayrı. Bundan birkaç ay öncesine kadar %43'e varan indirimler söz konusuydu fakat şu an fiyatlar zirve yapmış durumda. Ve sen şimdiki fiyatlara göre yorum yapıyorsun. İkinci el bir ürün 1 defa da kullanmış olsa dahi benim gözümde % 40-50 değer yitirmiştir. Bu nedenle yorum yapanlara saygı duy! Burda kimse mezarcı değil.! Sana yön göstermek istemiş arkadaş. Fiyatların maden sıcak niye malzemelerin rabet görmüyor?

my35 bunu beğendi.
  11. NIRVANA

NIRVANA Aktif Üye

Kargo kime ait?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.