Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satılık Shimano VENGEANCE AX Surf 4.20/200GR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarso

Yeni Üye
520 GR AGIRLIK 200GR ATARLI 4.20 SHİMANO surf kamışımı satıyorum 4 yada 5defa av yapıldı yogunluktan dolayı pek balıga gidemiyorum kamıs 0 dır diyebilirim çizik dahi yok alan kişi 0 ayarında tertemiz kamış alıcaktır
İSTEDİGİM FİYAT:200TL

sarso

Yeni Üye
satış devam etmektedir

sarso

Yeni Üye
fiyatlar güncen son fırsat

hus213

Üye
Adı
hüseyin altınay
alan satan hayını görsün

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Merhabalar, satışınızı baltalamak değil niyetim fakat ''Sıcak Fırsatlar'' kategorisinde pek sıcak sayılmayacak ürünleriniz dikkatimi çekiyor. Örneğin bu kamışınızın 170-190 TL civarında sıfır satış rakamı olarak geçiyor nette birçok sitede. Moderatörlerimizin de dikkatini çekse eminim uyaracaklardır sizi. Bu kategorinin yegane amacı benim de anlayabildiğim kadarıyla, biz üyelerin kullanmadıkları ya da kullanamadıkları bir takım ürünlerin, işine yarayacak ve hayrını görecek diğer üyelere gayet makul, sadece ''satış'' adı altında devri ya da belki hediyesi diyebiliriz. Ben bu forumdan değerli bir abimden sıfır ayarında 400 TL civarındaki malzemeleri 150 TL gibi bir rakama hediye aldım ki maddi gücüm yetersiz olduğundan bir hayalim gerçekleşti diyebilirim.
Kısaca söylemek isterim ki fiyatlarınızı tekrar gözden geçirebilirseniz hem alıcı bulmanız kolaylaşacaktır hem de forumun bu bölümünün amacına uygun hareket etmiş olacaksınızdır. Sürçi lisan ettimse affola. Herzaman rastgelsin.

sarso

Yeni Üye
kalama bey spot balık ta shimano vengeance 200gr 4.20 kamıs var fiyatınada bakın nasıl olurda 170 180 tl dersiniz 180 tl olsa kamıs 200 tl ye fiyat biçermiyim lütfen saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayınız diger ürünümde titanos ve saveger ip le beraber fiyatı 395 tl ben veriyorum 250 tl ye yeterince sıcak degilmi sizin için sıcak fırsat fiyatı öldürmekten geçiyor siz bana göre mezarcısınız lütfen saçma sapan yorumlardan kaçının!

kamış son fiyat 180 tl dir arkadaslar

arslantunc

Aktif Üye
Adı
Tunç Arslan
Sarso; malzemeleri yakından takip eden biri bu fiyatların yüksek olduğunu zaten bilir. Sana göre sıcak fırsattır, orası ayrı. Bundan birkaç ay öncesine kadar %43'e varan indirimler söz konusuydu fakat şu an fiyatlar zirve yapmış durumda. Ve sen şimdiki fiyatlara göre yorum yapıyorsun. İkinci el bir ürün 1 defa da kullanmış olsa dahi benim gözümde % 40-50 değer yitirmiştir. Bu nedenle yorum yapanlara saygı duy! Burda kimse mezarcı değil.! Sana yön göstermek istemiş arkadaş. Fiyatların maden sıcak niye malzemelerin rabet görmüyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...