Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sazanı denize salan balıkçı ???????? Ben anlamadım ????????

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
bence bu kenan bu kadar salak olamaz ironi yapmıştır
kesin canım bu kadar da salak olunmuyor nasılsa elki de bir gizli masa da bak enize sazan salacam onu bile yutacaklar diye demiştir bu adam
ama bu yönden bakarsak adama hak vermemek mümkün değil ki kardeşim daha denizden çıkan balıkların adını bilmiyoruz nasıl pişer neyle yenir bilmiyoruz :) ehh iyi ki yayın balığını yutturmadı bize ona şükredelim :)

wolf

Aktif Üye
Adı
haydar özdemir
bu adam iyi ki yanlışlıkla okuyup doktor falan olmamış..40 yıllık doktorum ölüye böbrek nakli yaptım der çıkardı piyasaya.

kartallı

Aktif Üye
Adı
Serdar Kartal'lı
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İlginç olan orada ki herkesin salak olması...Habercilerinde.Yazık oldu.O kadar hayvan murdar oldu...Kaş yaparken göz çıkardılar :(

roy

Aktif Üye
bence bu kenan bu kadar salak olamaz ironi yapmıştır
kesin canım bu kadar da salak olunmuyor nasılsa elki de bir gizli masa da bak enize sazan salacam onu bile yutacaklar diye demiştir bu adam
ama bu yönden bakarsak adama hak vermemek mümkün değil ki kardeşim daha denizden çıkan balıkların adını bilmiyoruz nasıl pişer neyle yenir bilmiyoruz :) ehh iyi ki yayın balığını yutturmadı bize ona şükredelim :)
ironi yapmak için onca hayvanin canini almak psikopatliktan baska birsey degil. böylesi cahil ve vicdansiz insanlarin su kenarlarina yaklasmasini yasaklamak lazim. kedinin kuyruguna konserve kutusu baglamakla bu adamin yaptigi arasinda ne fark var :confused:

arkadas

Daimi Üye
Adı
ibrahim
TÜM BUNLAR YAS ILERLEYINCE BALIK YAGI YEMEMEKTEN OLUYOR OC DE OLDUGU GIBI PISLIK ADAM

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
bu ülkenin hiç şansı yok

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Yetişemedim tüühh ki tüühh '' durun bana bırakın kenanı dicektim'' olmadı, bu teres değilmi reklam için marmarada tekne gezdirip köpek balığı yakalayıp,hamsi ağlarımıza takıldı diye dükkanında sergiler reklam yaptığını zanneder bu altın kolyeli künyeli çakma balıkçı.
Bi insan bukadarmı mal olur cahil olur, bide denizlerde oksijen az diyo, senin beyin hücrelerinde oksijenli kan kalmamış, hadi o camış, hayvanın gözlerine parmağını sokup tutuyor ve denize sazan salıyor,ne salması öküz gibi fırlatıyor etrafındaki sığır sürüsünde bir tanemi yok kardeşim sazan denizde yaşamaz diyecek.
Tek merak ettiğim gerçekten bilip bilmediği, hangi balığın hangi dengede yaşadığını bilipte şov yapıyorsa bu altın künyeli madrabaz, suç duyurusunda bulunmak gerek okadar canlıyı öldürdüğü için.
Bu balık bakmayınca okyanusa gider, denize yem atıyormuyuz hiç yok, diyen bu adam ezber bozdu, acaip sırları ifşa etti, denizin içindeki göl ile paralel yapılanmayı anlattı adeta, :rolleyes: bu balıkların lokal kapalı bölgelerden denizlerimize sokulan hainler, denizdeki, refah ve ileri demokrasimizi kıskanan ve baltalayan, hain casuslar olduğunu anlattı bize adeta.
Bu kadar makara yeter, bu yapılan tam anlamıyla çarıklı kurnazlığıyla yapılmış, günümüz emilsyonuna çok ama çok uygun, insanların gözünün bebeğine baka baka, sırtlan sırıtmasıyla, nasıl yiyor kerizler diye çatır çatır yalanlarınla örnek olan ve bu çakallık yolunu açanların,bu altın künyeli gibilerin yaptığı şovlara çanak tutar olması normal geliyor artık bana, iyiki balıkları akvaryumlarda varillerde getirmiş ''daha küçük kutular''da da getirebilirdi. Tek kelimeyle rezil ve irirte edici bir çarıklı zihniyeti...

magnificent

Aktif Üye
Adı
Ramazan
AKIN
Öyle demeyin ama.. Ya tutarsa yapmış adam cağız :D

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Bu çarıklıya tutturmak için yardımcımı olsak ne :D:D

sonsemih

Yeni Üye
Adı
semih
-bu balıklar bizi terkeder okyanuslara gider
-balık adres sormaz gider
-buyrun efenim nerde balık gitti
-balık gider efenim balık rahat ettiği yere gider
Oysa dayının beyni terk edeli çok olmuş.
Yaşam hakkı tanımasan sadist, hapse atsan millete masraf çıkarma, ortaya salsan boş bırakma derler hey yarabbim