Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Selamlar

Ape

Üye
Adı
erdem özacar
Herkeze merhabalar. Siteye daha önce üyeydim ama şifresini unutmuştum uzun süreden sonra tekrardan üye olarak aranıza katıldım. Çanakkale/Geliboluda sx banax 4.000 lineaeffe AC casting 3.90 surf kamışım ve Ryobi ecusima 4.000Vi ve ef&fe carbo tex moon light 2.70 bir spin kamışım var.Ryobiyi genelde rapala için ve izmarit mırmır vsvs için kullanıyorum.Benim sormak istediğim bu makine ve kamışlar İstanbul için yeterlimidir.Çünki üniversiteden dolayı İstanbul'a taşınacağım öğrenmek istedim sevgiler.

marasliozkan

Aktif Üye
Adı
Özkan ZEYBEK
Aramıza hosgeldiniz, eğer Boğaz'da avlanacaksaniz 40 lik makina yetersiz gelebilir , surf kamışınızın atarıda önemli tabi

Ape

Üye
Adı
erdem özacar
200-250 atarı var surf kamışın spin 100-200 atarlı.Diğer arkadaşların yorumlarına göre olmassa yeni bir makine ve kamış alırız.

marasliozkan

Aktif Üye
Adı
Özkan ZEYBEK
Önce bir gelin avlanacaginiz yeri ve balığı belirleyin ona göre kamıs makina secimi yaparsınız

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Hoşgeldin Erdem
Takımlar boğazın bazı yerlerinde idare eder, bazı yerlerinde ise açmana bile gerek bıraktırmaz. O yerleri de görünce anlarsın zaten.
Ama ilave ekipmanlarla desteklemekte fayda var.

Ape

Üye
Adı
erdem özacar
Hepinize tesekkur ederim.Bir arkadasimda van staal vardi guzel bir makinaydi o is yaparmi 500-700 liralik bir butce cikarabilirim.Hatta birazdaha zorlarsam van staal bile alabilirim ama siz ustalarin goruslerini ogrenmek isterim.Kotu turkce icin ozurdilerim telefondan baglaniyorum suan sevgilerle

Ape

Üye
Adı
erdem özacar
Van stall dedigimde 1.200tllik bir Makineydi onu belirteyim sizin onerilerinizi bekliyorum

Ape

Üye
Adı
erdem özacar
Van stall hakkında önerisi bilgisi yorumu olan varmı yada diğer makinalar hakkında öneri bekliyorum.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Van Staal biraz fazla olur
O paraya şu anda 2. el olarak satılık olan 2 farklı kombinasyonu satın alabilirsin.
Bunlardan biri tam bir set ve boğaz için ideal, diğeri de nerdeyse yarı fiyatına süper bir kamış.

1200 liralık tek bir makina yerine bunu; ya da kamış olarak bunu seçip ayrıca makul bir makina alarak çok çok iyi bir set yapabilirsin.

Ape

Üye
Adı
erdem özacar
Oncelikle İlginiz icin tesekkur ederim.Van stall alabilecek maddi duruma sahib degilim:) ama istersem olur zor birsey degil benim icin.Benim merak ettigim bu van stall lar sadece spin icinmi yoksa hersey icin kullanilabiliyormu.Biraz sabr edip en iysini alabilirim.Eger baska makina kamis oneriniz var ise ustadlardan sabirsizlikla cevaplarini bekliyorum.