Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shimano beastmaster 7000 xta 1xsss hk. görüşlerinizi rica etcem

megadeth19

Üye
Adı
özgür
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Merhaba öncelikle çanakkalede yaşıyorum boğazda yem ile avcılık yapıyorum baharda makina almak istiyorum ama tam karar veremedim shimano beastmater 7000 ve daiwa crosscast s5000 modeli arasında gidip geliyoruz babamla aslında daiwa hosumuza gitti ama 5000liğin küçük mü gelir normal midir bitürlü karar veremedik malum internetten bakınca bu tür sıkıntılar yaşıyoruz en son shimonoda karar kıldık gibi ama siz den de tecrübelerinizi bekliyoruz bir tutma sapının malzemesi nedir plastik mi metal mi yardımcı olursanız sevinirim memnun kalır mıyız iyinmidir kötümüdür kaliteli midir uzun ömürlü olur mu vs

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Shimano yu Çanakkale'de satan 2 dükkan var bildiğim kadarıyla. Gelibolu da da bir tane var. Arıza halinde yardımcı olurlar. Daiwa tamiri için yer varmı bilmiyorum.
İlla iki makinadan birini tercih etmek istiyorsanız Shimano yu tavsiye ederim.

megadeth19

Üye
Adı
özgür
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Shimano yu Çanakkale'de satan 2 dükkan var bildiğim kadarıyla. Gelibolu da da bir tane var. Arıza halinde yardımcı olurlar. Daiwa tamiri için yer varmı bilmiyorum.
İlla iki makinadan birini tercih etmek istiyorsanız Shimano yu tavsiye ederim.
Evet bi kaç biyer var biri engin ama ona birdaha adımımı atmam kendi bayisi var shimano adı altında acmış orayada bakıcam ama fiyat olarak internetten daha ucuz bulurmuyum acaba diyorum ürün arastırması yapmadanda gidip almak istemiyorum pişman olmıyım diye shimano iyi markadır gerçi ama gene de iste burdaki balıksevdalılarına sormadan karar vermek istemedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Kurşun arkası rapala / kaşık gibi sahtelerle uzun süreli at çek tarzı avları da düşünürseniz makine ağırlıklarını da ihmal etmeyin. Yemlide işinizi görür.

megadeth19

Üye
Adı
özgür
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kurşun arkası rapala / kaşık gibi sahtelerle uzun süreli at çek tarzı avları da düşünürseniz makine ağırlıklarını da ihmal etmeyin. Yemlide işinizi görür.
Yok ya sahte kasık at çek bana gore değil otur avlanmalar genelde kalabalık oluyor kalabalıga gelemiyorum yalnıs atıyosun yanındakını cekiosun falan filan sadece yemli seviyorum o yuzden tavsiyeniz görüşleriniz için tesekkur ederim

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Daiwa 4.6.1 devir, 99 cm. sarım, 605 gram, 3+1 bilye, 230 lira
Shimano 4.6.1 devir , 99 cm. sarım, 695 gram, 1XSSS+1BB, 350 lira

megadeth19

Üye
Adı
özgür
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Daiwa 4.6.1 devir, 99 cm. sarım, 605 gram, 3+1 bilye, 230 lira
Shimano 4.6.1 devir , 99 cm. sarım, 695 gram, 1XSSS+1BB, 350 lira
Peki shimano aerlex 10000 2+1 rulman 650gr bu nasıl olur birde bilye sayısının artık eskisi gibi cok onemi olmadığımıda duydum oyle diyorlar ne kdr gercek onu da bilmiyorum ama parasal sartları biraz daha arttırıp aerlex te dusunebilirim siz ne dusunursun bide daiwanın yedek parca iste tamiri falan sıkıntıymıs servisi falan yokmus diye duydum gerci daiwada uzun ömürlüdür kolay kolay bozulmaz ama

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
1-3 Bilyalı makinalar artık miadını doldurdu.
Bütçenizi biraz arttırırsanız sizi üzmeyecek bir makina alabilirsiniz.

megadeth19

Üye
Adı
özgür
Kan Grubu
A Rh Pozitif
1-3 Bilyalı makinalar artık miadını doldurdu.
Bütçenizi biraz arttırırsanız sizi üzmeyecek bir makina alabilirsiniz.
Bi kac öneri verebilmeniz mümkün mü onlarıda inceliyim 400 450 yı gecmemesi lazım ama hadi en fazla 500

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Shimano socorro sw 8000 veya 600 bir inceleyin. Okuma raw ıı 55 onuda gözardı etmeyin.