Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satıldı Shimano BeastMaster CX SURF TE 4.30-200

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TR Angler

Aktif Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıda resimleri bulunan Shimano BeastMaster CX SURF TE 4.30m 200gr atarlı ürünü satışa çıkardım. Resimler 26.12.2013 tarihinde çekilmiştir. Ürün sıfırdır. Elimde kamış fazlası olduğu için satışa çıkardım. Fiyatı 600 TL._.

İlginize şimdiden teşekkürler. Herkese Rastgelsin.

Oben Karaosmanoğlu

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Fiyatı ben mi göremedim?

fronto

Üye
Kamış güzel hayırlı satışlar kaç kuruş hocam?

chopardman

Üye
Adı
NoyaN
Alanada satanada hayırlı olsun diyelim. gerçi fiyatın baya ısınması gerekicek diye düşünüyorum diger satılan beastmasterler aklıma gelince forumda ...

resneli

Yeni Üye
kamışın kalitesine sözüm yok ama sizin pek bu kamışın piyasasından haberiniz yok gibi dx serisi 2.el fiyatları 300 ile 400 tl arasında kaldı ki bu dx in bir alt versiyonu istediğiniz fiyata bu kamışı satmanız hayal gibi...yine de hayırlı satışlar

Alper1903

Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
alper sağlam
kamışın kalitesine sözüm yok ama sizin pek bu kamışın piyasasından haberiniz yok gibi dx serisi 2.el fiyatları 300 ile 400 tl arasında kaldı ki bu dx in bir alt versiyonu istediğiniz fiyata bu kamışı satmanız hayal gibi...yine de hayırlı satışlar[/QUOTE

Bende size katılıyorum dx modelini mayıs ayında siteden bir arkadaştan 340 tl aldım ama yinede kamışı satan arkadaş bilir ama fiyat baya yüksek bu fiyata biraz zor sanırım.Kamışın kötülemek için söylemiyorum kamışın kalitesinede lafım yok ama tabiki satıcı bilir hayırlı satışlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...