Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano biomaster sw 4000 pg yardım

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında zehirsiz tarafından paylaşıldı.

1. zehirsiz

zehirsiz Yeni Üye

Elimde shimano'nun bu makinesi var ikinci el olarak makineyi almıştım makinenin bütün yağlama gibi bakımlarını yapmama rağmen iç taraftan gelen sese bir çözüm bulamamıştım ve makinenin kolunda bir boşluk vardı, bende bunun üzerine makineyi açtım ve sorunu aramaya başladım her şey normal görünüyordu ama bir terslik olduğu kesindi makinenin kutusu olmadığı için montaj diagramını internetden buldum, tespitime göre makinede diagramda 60 numarası ile gösterilen pul bulunmamakta sanırım bütün sorunun kaynağı bu şimdi soruma geleyim ben bu pulu bi şekilde temin ederim ama kalınlık ve ebat ölçülerine bir türlü ulaşamadım acaba bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş varmı ?

Diagramı buraya yüklemeyi beceremediğim için mecbur linkini veriyorum
    Sw4000PG yazan makine pdf dosyası olarak görülebiliyor.

http://www.plat.co.jp/parts/SHIMANO/BIOMASTER.html

Şimdiden herkeze çok teşekkür ederim.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. İsak

İsak Aktif Üye

02611 Biomaster 4000 SWPG - 60 numaralı parça diye İstanbulda spot balık veya İnce Çizgiyle irtibata geçerseniz size temin ederler. Makine şemalarında malesef pul ve vidaların ölçüleri yazmıyor.

4. İsottevfik

İsottevfik Aktif Üye

5. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

Merhaba aynı makine bende de var ancak şunu belirtmem gerek o ses ve kol daki boşluk hiç sorun değil inanın bu makine spining denen makinelerden değil benimde aklıma çok takılmıştı ama inanın hiç bir problemi yok o kadar asildim ip kopana kadar asildim yine de aynı hala işini iyi yapıyor merak etmeyin derim
    Bu makine açık deniz disiplini için yapılmış yani öyle narin ince bir makine değil ak47 gibi toleransı geniş ama işine sadık :)

6. balıkoltası

balıkoltası Daimi Üye

Plata hangi parçayı istediğinizi yazın tedarik edip göndereceklerdir 15 günde.

7. zehirsiz

zehirsiz Yeni Üye

yardımlarını esirgemeyen tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim sanırım en mantıklısı plata yazmak hemde en garantisi bu şimdilik bozuk bir catanam vardı ondada aynı yerde bir pul var onu bu makineye taktım bakalım ilk kullanmada kendini gösterecek..