Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shimano Nexave Surf Kamış

magnificent

Aktif Üye
Adı
Ramazan
AKIN
Alanlar memnun ama daha shimano kamış kullanmadıkları için neden memnun o nu bilemiyoruz. İyidir ama yaw çok ağır iş kamışı değilde böyle 170 gr ile at çek için ideal herhalde. Fazlada para vermek istemiyorsanız biçilmiş kaftan.
Aynen öyle diyorum... :) Elimde hafif bi makine var. Daiva sport 5 vites air condişın mıdır nedir öle bişi. Rengide kırmızı. Bende takıntıda var. Uyumlu olsun canımı yesin. Alabilirim her an bu kamışıda..

100 gram kurşunu yaklaşık 120 metre rahat atıyor. Tecrübe ile sabittir :)
Daha çok 150 -170 gram atarım heralde ama ...

Onun söylenişi bile zor.
Anlamı intikam gibi bişey yanılmıyorsam.
Beastmaster öylemi. Canavar usta gibi bişi :D
Tamda ruh halime uyuyor işte Şeref abi.
Ben rapala atarkene balıklara karşı " siz nasıl bizim boğazımızdan geçerseniz ulen" modunda oluyorum :D
Bu beast master'ı tasarlayan arkadaşda Karslımıdır,Sarıkamışlımıdır... var bişi ama çıkar yakında demedi demeyin :D

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
CX serisinin devamı niteliğindeki DX beastmaster; azalan sarısı, artan siyah rengi ve karbon oranı ile
2012'de boğazın favori kamışı olacak :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Yeni Shimanolar Türkiye ye ne zaman gelecek?

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Sağol, kamışlarda Ultegralar Antares lerin yerini aldı. Diğer kamışlarda fazlada bir değişiklik yok galiba. Makinelerde yeni model varmı?
Aero technium mgs xsb var. Lakin 4,3 devri biraz fazla gibime geldi. 3,9 olsa tadından yenmezdi.