Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shimano Power Areo Surf 425 XTBR-B Tubular hakkında..

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kanlıcada tur atıyordum havadan bır kursun geldıgını gordum guzel bı parekete yaparak kursunu havada yakaladım :) kımındır bu kursun derken kursunun nereden geldıgı bellı oldu :) elınıze saglık bu arada erolum bıraz kılomu aldık yoksa bakıs acısı bızı yanıltıyormu ;)
Vural abi biraz aldım sendende birşey kaçmıyor birde ricam kurşunumu geri ver :) kamış çok hoşumagitti abi çok hafif fena bi kamış

B

BS Okuru

Misafir
Vural abi biraz aldım sendende birşey kaçmıyor birde ricam kurşunumu geri ver :) kamış çok hoşumagitti abi çok hafif fena bi kamış
Kursunu o vakıt saldım erolum ;) kamısı begenmenıze sevındım bol trofelı avlar gecırmenız dılegıyle pekı prıme caster denedınmı o nasıl hosuna gıttımı ?

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kursunu o vakıt saldım erolum ;) kamısı begenmenıze sevındım bol trofelı avlar gecırmenız dılegıyle pekı prıme caster denedınmı o nasıl hosuna gıttımı ?
Ondan bahsettim abi demin ;) fevkaladenin fevkinde hafifliği beni cezbetti olala yani

Erol 61

Daimi Üye
Adı
EROL
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Saol abi aero da çok fena alet daiwayı almasam kesin alırdım zorlamadan nerelere atıyor görmen lazım

cemiltonguç

Daimi Üye
Adı
cemil
Kan Grubu
A Rh Negatif
Benim kamışın aynısının makine yatağı çevirmeli olanı gördüm, bendeki kızaklı..Bu kamışın sonunda "G" harfi var.
Bu kamışın tek farkı makina yatağı çevirmeli.
Bu "G " makina yatağı ile ilgilimi?

IMG-20170805-WA0008.jpeg

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
G olan daha ağır. Grip haricinde karbon kalınlık farkı vs. de olabilir. Olmayabilir de tabi.

cemiltonguç

Daimi Üye
Adı
cemil
Kan Grubu
A Rh Negatif
G olan daha ağır. Grip haricinde karbon kalınlık farkı vs. de olabilir. Olmayabilir de tabi.
Olabilir ama, aynı kamışı üreteceğim, hadi makina yatakları farklı olsun dedim , olabilir çünkü sadece parça değişikliliği olur..

Ama kalınlığını niye değiştirsinler ki?
Aynı kamış için farklı kalınlık? Bir çok başka modeli var iken