Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

SHİMANO TÜRKİYE'ye teşekkürler..

matu

Daimi Üye
Adı
Buğra Batuhan yücesan
Kan Grubu
A Rh Negatif
elimde bulunan ve forumlar aracılığıyla 2.aldıgım makinalarımı(2*stradıc 4000xg) çook çok kısa bir sürede tüm bakımlarını yapıp rektefiye edip (ücretsiz) bana ulaştırdıkları için çok çok teşekkür ederim..
Bu arada forumdada daha önce bahsi olmuştu shimano teknik servisi yok diyen arkadaşların bilgisine..TEKNİK SERVİS VAR VE GAYET İLGİLİLER..

küçük bir dip not..
eger yaptıramazsam hedef balık hamdı bey bana gonder demıstı teşekkurler hamdi bey(bana yakın hıç bır bayı almamıstı :)
Shimano team üyesi Erol beye (allah razı olsun)
avdeposu' dan Ali beye.
Ve bu forumdaki herkeze sonsuz teşekkürler..

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hayirli olsun sevindim.. Makinanin tam olarak neyi vardi ve nasil hallettirdiniz? İlerde lazim olursa aklimizda olsun :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Bu güzel bir olay..

matu

Daimi Üye
Adı
Buğra Batuhan yücesan
Kan Grubu
A Rh Negatif
Makınalarımda hıc bır sorum yoktu..sadece genel bakımları yag-gres-rulman bakımı veya değişikliği ıstedım saolsunlar hepsını yapmıslar.

setko

Aktif Üye
Birde isimsiz kahraman Sezer var
Teknik servisin tüm yoğunluğuna rağmen Shimano ürünlerinin bakım ve onarımını eksiksiz ve zamanında yapan bu kardeşimizde kocaman bir teşekkürü hak ediyor

Bledax

Daimi Üye
Adı
Hakan F
Kan Grubu
A Rh Pozitif
umarim shimano uzerine nerdeyse yapisan bu imajindan kurtulmaya karar vermistir ve bundan boyle satis sonrasi ile ilgili sorunlari halletmede yardimci olurlar.

Erdembye

Aktif Üye
Buğra Selam;
Buradan teknik servisin telefon vs bilgilerini paylaşırsan, ihtiyacı olan arkadaşlara faydası olur diye düşünüyorum.

eylmz

Daimi Üye
İlk defa guzel birşeyler duyduk insallah devamı gelir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tekseker

Aktif Üye
Adı
ahmet alptekin
Valla süper oldu olay. Bugün avlakta makinadan ses gelmedi başlamıştı. Boşta dönerken ses yok lakin ip misina varken sürtünme sesi geldi , canım sıkılıp avı yarıda kestim. Makinam stella 4000 xgfi daha alalı 10 ay anca oldu. Nereden nasıl kime ulaşabiliriz ?