Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şile, Ağva, Kerpe, Kefken Balık Durumu

fisher43

Yeni Üye
31 Mayıs Şile raporu:
Şile limanda dün 31 Mayıs Perşembe 19:00-20:45 arası çapari attım. 8-10 adet kaya balığında benzer sırtı dikenli balık geldi. İstavritten eser yok.
Üztüne üstelik balığın dikeni parmağıma battı, inanılmaz el ağrısı ağrı ile balığı sonlandırdım.

melih_boyaci

Aktif Üye
Adı
MELİH BOYACI
Ahanda şile raporu:bol miktarda gümüş var,kefal yavaştan başlıyor ve liman içinden istavrit alındı gündüz 4 5 gibi hemide.Kimse rapor yazmıyor bari ben önünü açmış olayım bu konunun ve şilede balık tutan diğer abi kardeşlerimizde rapor yazmaya başlasın :D

özcan bolat

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN BOLAT
Kan Grubu
O Rh Pozitif
yarın muhtemelen şilede olacagım neyi nasıl,neye ne atayım bilgisi fikri olan varsa ivedi cevap bekliyorum :)

wolf

Aktif Üye
Adı
haydar özdemir
abi sen yarın ancak o kalabalıkta insan tutarsın..mahşer yeri gibi olur şile...

özcan bolat

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN BOLAT
Kan Grubu
O Rh Pozitif
ya haklısında bizimkiler denize gircek benim niyetim yok bende oltam suda olsun diyorum geceden gidecegiz maksat uğraş olsun işte daha cok cumartesi akşamından işte sabahına kadar

wolf

Aktif Üye
Adı
haydar özdemir
ya haklısında bizimkiler denize gircek benim niyetim yok bende oltam suda olsun diyorum geceden gidecegiz maksat uğraş olsun işte daha cok cumartesi akşamından işte sabahına kadar
abi kalkana dene bence en mantıklısı o geliyor bana ..iyi eğlenceler

cemreis

Aktif Üye
Adı
cem seven
14 eylül itibariyle şilede denizin müsait olduğu hergün şilede lüfer 1er 2şer alınıyo
özellikle akşam ezanı saatinde...
palamut bereketli ama kıyıdan tutulma şansı hiç yok denilebilir..
suların soğumasıyla lüferin verimi artacaktır...
lüfere gelecek arkadaşlar için akçekese. imrenli.sahilköy mağralar..karaburun..bölgeleri verimli olacaktır..
kalkaan balığı için ekim ayının sonlarını beklemek gerekiyo
yazın sonundan beri kıyılarda zargana yok yaprak(çinekop) bol miktarda var..
lüfer bu sene yaprakların içinde geziyo her boyda balık beraber geziyo çinekop yaprak lüfer hepsi bir arada 28 eylül kestane karası fırtınası öncesi durum bu..
28 eylüldeki firtina suların soğumasında büyük bir rol oynayacagından lüferden umudumuz busene yüksek.. çünki balık kendini bayet güzel gösterdi tüm oltacı arkadaşlara şimdiden rastgele giyorum