Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şile-Ağva

forkill96

Daimi Üye
Adı
Burak özdayı
Ali abi o kadar güzel resimler ki dediğin gibi tam kafa dinlemelik zaman ayırıp paylaştığın için teşekkür ederim

wolf

Aktif Üye
Adı
haydar özdemir
fotolar çok güzel.teşekkürler bu güzel fotolar için..

birşey sormak istiyorum..acaba şilede kıyıdan dişli balık aldınımı rapala veya kaşıkla..
3 ay önce kıyıdan çinekop aldık çapariyle ama çok ufaktı geri bıraktık hepsini..

rapalacikral

Daimi Üye
Adı
ali
Şile dişli de yapar , levrek de yapar.
Rapalada çalışır - kaşık da..
Çok bereketli yerdir.

Sizler de saolun..

wolf

Aktif Üye
Adı
haydar özdemir
mekan istemem.isteyemem .:)
zaman önerisi yapabilirmisin acaba

rapalacikral

Daimi Üye
Adı
ali
Oraları bilen birinin başka birinin sorusuna cevabı.

Size de yardımcı olacaktır.

Valla Merih ben bu seneye kadar böyle birşey orası için görmedim.Bu sene çok acayipti.Orada ilk balıklar ağustos ayının 2.haftasından itibaren kendini göstermeye başladı.İnsanlar denize girerken bile aralarında defne yaprakları geziyordu ve hayvanı lüfer öyle kıyıya sıkıştırmış ki her türlü oltaya atlıyorlardı.O tarihlerde akşam 7 den sonra taze yem ile güzel lüfer yaptı,ilerleyen haftalarda defne yapraklarının yerini bildiğin gibi çinekop ve sarı kanatlar almaya başladı.Eğer bu senede öyle balık olursa aynı tarihlerde yapacaktır.Zaten buna güvenerekten yeni spin takımı ve su üstü maketleri aldım.Heyecanla ağustos ayını bekliyorum.

drclnie

Yeni Üye
Adı
Cihan Gümrükcü
walla bende unicersitem nedeniyle surekli siledeyim bu sene baya tuttuk yemli takimla ama spinle tutmasi bir baska zevkli spin takimi alicam artik agustosta at cek :D.Acaba bu aralar kiyilar levrek yaparmi ? iyot un önü dere agzi kayalikta var hafiften koy gibide denemedim hic rapala yada yemli ama balik yapar gibi orasi.