Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sinaritler ve Kırlangıç

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Muhteşem avcıdan,muhteşem kareler.Tebrik ediyorum kardeşimi.Avların her daim böyle muhteşem olsun.Sağlıcakla kal...

AKIN KAPTAN

Editör Moderatör
Gold Üye
Adı
Akın Kaptan
Bu kadar sığda bunlar varsa sanıyorum orası bereketli bir yer. Kullandığınız oltalardan anladığım kadarı ile ağırlıksız sırtı ile avlanmışsınız. Berketiniz ve meranız hep böyle olur inşallah.

Kıyıdan dinamit atanlar için söyleyecek söz bile bulamıyorum.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Konuya girip girip çıkıyorum, çünkü yazacak birşey bulamıyorum.
Balıklar için tebrik edeyim derken diğer taraftan o vicdansız dinamitçileri nasıl lanetleyebileceğimi hala kestiremedim. Umarım ellerinde patlar

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Emre bey öncelikle duyarlılığınızdan ötürü,yine bu güzel avlarından ötürü sizi tebrik ederim.

Balıklar için tebrik edeyim derken diğer taraftan o vicdansız dinamitçileri nasıl lanetleyebileceğimi hala kestiremedim. Umarım ellerinde patlar
Şeref abicim duygularıma tercume olmuşsun.seninle aynı duyguları yaşıyorum.:(

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Bu kadar sığda bunlar varsa sanıyorum orası bereketli bir yer. Kullandığınız oltalardan anladığım kadarı ile ağırlıksız sırtı ile avlanmışsınız. Berketiniz ve meranız hep böyle olur inşallah.

Kıyıdan dinamit atanlar için söyleyecek söz bile bulamıyorum.
Artık bereketi de balığı da kalmadı Akın Bey,bundan böyle yer,kerteriz vs. konusunda daha ketum olmaya karar verdim.Çünkü bu ve benzeri paylaşımlarda dışarıdan izleyenlerin olduğuna inanmaya başladım.

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Son temenniniz için bütün beddualarım onlarla olsun.
Teşekkürler...

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Emre bey öncelikle duyarlılığınızdan ötürü,yine bu güzel avlarından ötürü sizi tebrik ederim.
Şeref abicim duygularıma tercume olmuşsun.seninle aynı duyguları yaşıyorum.:(

Teşekkür ediyorum İrfan Bey.
Maço balıkçılarımız,zafer kazanmış kumandan edasıyla sahilde boy göstererek yörenin balık satan bir dükkanına doğru yol aldılar.Kendileriyle bir insan evladı olarak nasıl gurur duysam azdır.Erkek adam dediğin balığı kıyıdan dinamitle tutar.Delikanlı gibi yakar ve atar denize dinamitini.Kepçemiz ve ağlarımız da varsa.Sonra gelsin güzelim balıklar.