Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Size Göre Bu spinn Toyota corollasi Honda Civici ne

arkadas

Daimi Üye
Adı
ibrahim
Merhaba dostlar Gecen gün Halk Arabasi arayisindayken Toyota Corolla ve Honda civic cilerin tartismasina denk geldim epeyce görüsleri okudum Sonra Forma bir gözatayim dedim yine yeni arkaslarin tavsiye istiyenlerine baktim sonrda ilk zamanlarim ve takim diye cöplere nekadar para harcadigim geldi sonrada düsündüm sah bu hobinin corallasi civici ne!????deneyimi ve zamani olanlar yazarsa belki Forumda gördüdü ilgi mukabilnde yer bulur aslinda ülkemiz kosullari icin temel 3 olan diszipliniert acmak istiyordum ama isteyen spontane LRF--SIPIN ve SURF Olarak deneyimlerini paylasabilir Rasgele

OmerAydın

Daimi Üye
Adı
Ömer Aydın
Bence surf de boğazın cliosu Salina gibi 3.500 - 4.500 TL civarındaki kamışlar olabilir :)
Toyota Corolla sı Honda Civic i Makaira gibi 6.500-8.000 TL arası olan kamışlardır
BMW 3 kasası si Mercedes c kasası i Vega potenza archer gibi yuki A9 gibi 10.000 - 12.000 TL arası olabilir
Yok agam biz süperspor uçan kaçan Porsche - Lamborghini falan arıyoruz diyorsan cinnetic 8657 daiwa tournament caster olabilir 30.000 den 50.000 den nere kadar gidiyor ben bilmiyorum :)
Vakit oldukça spin ve lrf editlenecektir :)

ErdenEren

Daimi Üye
Adı
Erden
Bence surf de boğazın cliosu Salina gibi 3.500 - 4.500 TL civarındaki kamışlar olabilir :)
Toyota Corolla sı Honda Civic i Makaira gibi 6.500-8.000 TL arası olan kamışlardır
BMW 3 kasası si Mercedes c kasası i Vega potenza archer gibi yuki A9 gibi 10.000 - 12.000 TL arası olabilir
Yok agam biz süperspor uçan kaçan Porsche - Lamborghini falan arıyoruz diyorsan cinnetic 8657 daiwa tournament caster olabilir 30.000 den 50.000 den nere kadar gidiyor ben bilmiyorum :)
Vakit oldukça spin ve lrf editlenecektir :)
Benim gibi hani Türkçe'mize ihanet etmeden, tırnak içerisinde 'old-school' ekibini yok sayma Ömer dost.
300 Lira'lık kamışla yazın her gün 80-100-120 parça istavrit alıyorum, sıkıldığım yerde Bedri'yi bile o kamışla dövüyorum. :D

Sizler gibi bu işin teknik kısmında kendini son derece geliştirmiş hobidaşları hayranlıkla takip ediyorum elbette ama dönüyor, dolaşıyor yine paçaları sıyırıp midye çıkarıyor ve en eski usüllerle av yapıyorum. :)

OmerAydın

Daimi Üye
Adı
Ömer Aydın
Benim gibi hani Türkçe'mize ihanet etmeden, tırnak içerisinde 'old-school' ekibini yok sayma Ömer dost.
300 Lira'lık kamışla yazın her gün 80-100-120 parça istavrit alıyorum, sıkıldığım yerde Bedri'yi bile o kamışla dövüyorum. :D

Sizler gibi bu işin teknik kısmında kendini son derece geliştirmiş hobidaşları hayranlıkla takip ediyorum elbette ama dönüyor, dolaşıyor yine paçaları sıyırıp midye çıkarıyor ve en eski usüllerle av yapıyorum. :)
Tüm trofe avları mı ustalardan öğrendiğimiz en eski usüller ile yapmış biri olarak bazen Ferrarisini Satan Bilge gibi Twinpowerını satan balıkçı olmak yada olmama arasında kalıyorum :)

Ben sıralamaya Clio dan başladım yoksa karlı yolda her türlü aracı tokatlayan Toroslar da var :)