Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

spin avım

hayalet avcısı

Daimi Üye
gerçi bayatlamış bir rapor olucak(pazar gününe ait) gerek teknolojiyle aramın iyi olmamasından gerekse konu açsammı açmasammı düşüncesinden bugüne kaldı(kerim kardeşimin yardımıyla fotoğrafları yükledim)
geceden kalkan denemesi için takımlarımı hazırlarken forumdan arifengin kardeşim aradı onunda aklında kalkan avı varmış , birkaç akşam önce levrek denemesi yaparken ikişer adet dişli kandırınca ilk önce spin deneriz diye sözleştik,sabah meramıza ulaştığımızda tanıdığım birkaç dostlada karşılaşmış sohbetle karışık avımıza başladık ilk 45 dkk belki 1 saat ben balık kandıramadım sonra çantamdan turuncu renk boyasının yarısı dökülmüş kaşığımı çıkarttım daha ilk atışımda balık binmişti aynı kaşıkla 3 balık daha kandırdım sonra balık kesti etraftada balık tutan kalmayınca geçte kalmamak için kalkan için geri dönüş yoluna geçtik fakat burda işler beklediğimiz gibi olmadı lodosun etkisiyle yosunlardan ne yemlerimizin görünürlüğü kalıyordu nede takımlarımızı doğru düzgün sabitleyebilmiştik tekrar meramıza dönmeye karar verdik en azından biraz soluklanıp bişeylerde yemiştik geri dönüşte bu defa deniz bonkördü arkaarkaya balıklar oltamdaydı hatta peşpeşe 6 balık geldi birkaç tanede oltamdan kurtulan balıkla aksiyon yaşadım ve günü kendi payıma15 dişli ile kapayıp dönüş yoluna geçtik. hepinize rastgelsin saygılarımla

Ekli dosyalar

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Tebrik ederim Burak abi seni de Arif kardeşimi de :) Gayet keyifli ve verimli bir av olmuş. Yemli dip oltasının en büyük handikaplarından maalesef yosun olayı. O olmayınca balık olmuyor, olunca da iğne karışıyor :rolleyes: Dilerim kallavi bir kalkan da en yakın zamanda ziyaret eder oltalarınızı. Her daim rastgelsin...

hayalet avcısı

Daimi Üye
Tebrik ederim Burak abi seni de Arif kardeşimi de :) Gayet keyifli ve verimli bir av olmuş. Yemli dip oltasının en büyük handikaplarından maalesef yosun olayı. O olmayınca balık olmuyor, olunca da iğne karışıyor :rolleyes: Dilerim kallavi bir kalkan da en yakın zamanda ziyaret eder oltalarınızı. Her daim rastgelsin...
teşekkür ederim can,evet dediğin gibi yosununun dezajantajlarının yanında ajantajlarıda var,kalkan avı için aslında biraz daha zaman vardı fakat senin bana önerdiğin makinama kavuşunca hevesle gitmiş oldum inşallah dediğin gibi güzel bir kalkan avı yapıp burada raporlarım

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
teşekkür ederim can,evet dediğin gibi yosununun dezajantajlarının yanında ajantajlarıda var,kalkan avı için aslında biraz daha zaman vardı fakat senin bana önerdiğin makinama kavuşunca hevesle gitmiş oldum inşallah dediğin gibi güzel bir kalkan avı yapıp burada raporlarım
Nasıl abi Exage 6000 FC'den ilk izlenimlerin? Umuyorum hayırlı, güzel bir işe vesile olabilmişimdir...

hayalet avcısı

Daimi Üye
Nasıl abi Exage 6000 FC'den ilk izlenimlerin? Umuyorum hayırlı, güzel bir işe vesile olabilmişimdir...
akıyo:) hoşuma gitti gerçekten birkaç surf makinam daha var bu boylarda ve hemen hemen yakın fiyatlarda onlarla kıyaslayınca içimden bir sürü keşke geçti,keşke daha önceki makinalarımda bundan olsaymış keşke foruma çok daha önce katılabilseymişim gibi:)

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
akıyo:) hoşuma gitti gerçekten birkaç surf makinam daha var bu boylarda ve hemen hemen yakın fiyatlarda onlarla kıyaslayınca içimden bir sürü keşke geçti,keşke daha önceki makinalarımda bundan olsaymış keşke foruma çok daha önce katılabilseymişim gibi:)
Çoooooook sevindim abi :) güle güle ve bol trofeli avlarda kullan inşallah