Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Spin kamış

arkadas

Daimi Üye
Adı
ibrahim
Bu x ship dediğiniz şey tam olarak ne oluyor?
Iki ise yarar 1 esit araliklarla ipin yigilmadan düzgün birsekilde uzaga dort salinimini 2 binen baldigen Marina dislilerine uyguladigi kuvveti ve sizinde baligi almak ugruna pazu kuvveti uyguladiginiz durumda disliye binen kuvveti azaltip makinaya duzgun sarim yapmazi saglar benim bildigim bu yani bir disli mekanizmasi sekli rasgele

kaantzl

Üye
Adı
Kaan Tozlu
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Iki ise yarar 1 esit araliklarla ipin yigilmadan düzgün birsekilde uzaga dort salinimini 2 binen baldigen Marina dislilerine uyguladigi kuvveti ve sizinde baligi almak ugruna pazu kuvveti uyguladiginiz durumda disliye binen kuvveti azaltip makinaya duzgun sarim yapmazi saglar benim bildigim bu yani bir disli mekanizmasi sekli rasgele
Anladım çok teşekkür ederim.

kaantzl

Üye
Adı
Kaan Tozlu
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ürün replika ürün değil. Marka takıntın yoksa gönül rahatlığıyla alabilirsin. Aynı kalitede marka kamışlar 6.binden başlıyor. Dikkat edersen kullanıp da yorum yapan tek ben varım. Kullanmadan sadece marka yorum yapılması doğru değil. Bu arada halihazırda çeşitli markalarda en az 10 spin kamışım var. ima daiwa shimano hatta okuma kamışlar kullanıyorum. hepsi yerine göre güzel ama fiyatına göre iki adet jaxon kamışım var biri lrf biri spin ve ikisinden de çok memnunum. Hatta avlarda gösterdiğim dostlar da çok beğeniyorlar. Bölye yazınca sanki kamışın reklemını yapıyormuşum gibi oldu ama :D fiyatına göre üst segment bir kamış sadece bunu söylemek istedim. Ona o kalitede 2 verirsin daiwaya 6. Çin üretimi olmadığını biliyorum. Avrupada bir ülke patenti diye okunmuştum. ama bu konuda kesin bir bilgim yok.
Vallahi çok arada kaldım birçok ürünü kullanıp tanıyan biri bu ürün hakkında yaptığı yorumda almaya değer bir yorum ama çok arada kaldım bu kamışı hangi makina ile kullanıyosunuz birde bu kamışı sadece istoçta tek bir satıcıda gördüm yeni tanıtılan bir ürün mü acaba cidden çok arada kaldım daiwa mı jaxon mu.