Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

spin makine ne alınmalı

malidemirkan

Aktif Üye
Adı
M. Ali Demirkan
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Enez'li

Üye
Adamlarin sitelerinde ingilizce seçenek yok..hep japonca..cok garip..iki yildir biomaster 4000 sw xg kullaniyorum, cok memnunum..benim anladigim kadari ile benim makinenin hagane versiyonu sadece japonya pazarinda mevcut..ya da yaniliyorum. Acaba bu dogru ise siparis verip getirebilirmiyiz?

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Biomasterların gövde hegane, rotor ise carbon marbon bir şey... rotoru hegane yaparlarsa zaten, makinenin ağırlığı 315 gr dan 400 üstü bir ağırlığa çıkar.

stratejist

Aktif Üye
Adı
ÖZDEMİR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Biomaster sw5000'in(son kasa) demonte işleminin yapıldığı video youtube'da mevcut, makinanın içini ve parçalarını merak edenler videoyu izleyebilirler. Bildiğim kadarıyla içinde tek bir plastik dişli vs olmayan tüm ana ve yardımcı dişlileri "metal" olan nadir makinalardan biridir kendisi ;)

stratejist

Aktif Üye
Adı
ÖZDEMİR
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bu arada sw5000xg modelini daha bu sabahki avımda doya doya kullandım. Şunu söylemeliyim ki exsence ci4 c3000'den sonra ilk kez bir makina beni benden aldı ;) Kullanımı müthiş keyif veriyor, shimanoda stella ve twinpowerdan sonra kendisini tek geçiyorum ;)

malidemirkan

Aktif Üye
Adı
M. Ali Demirkan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu arada sw5000xg modelini daha bu sabahki avımda doya doya kullandım. Şunu söylemeliyim ki exsence ci4 c3000'den sonra ilk kez bir makina beni benden aldı ;) Kullanımı müthiş keyif veriyor, shimanoda stella ve twinpowerdan sonra kendisini tek geçiyorum ;)
Hayırlı olsun tekrardan. Begendigine sevindim. :)

malidemirkan

Aktif Üye
Adı
M. Ali Demirkan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Biomasterların gövde hegane, rotor ise carbon marbon bir şey... rotoru hegane yaparlarsa zaten, makinenin ağırlığı 315 gr dan 400 üstü bir ağırlığa çıkar.
Japonya sitesinde hagane gear yazıyor acaba bu rotor la aynı şey mi? Dişli ve rotor ayrı şeyler mi?

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Tam fiyat performans canavarıdır kendileri... tutamaktaki rulmanlar zaten daha iridir diğer spin makinelere göre... her işe gelir. Ama ağır işte :)