Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satıldı SPIN SET Mutlaka Bakın!

pars

Aktif Üye
Arkadaşlar Selamlar,

Elimdeki Spin Setlerden birini ihtiyacı olan arkadaşa satmak istiyorum. Fazlalıkları azaltmaya çalışmaktayım. Aldığım fiyatları yanlarına yazdım.

İki parça spin kamış Savagear Bushwhacker 20gr-60gr 260cm--İki veya 3 ez kullandım. Sıfırdan farkı yok. Alındığı gibidir. Çok hafif Savagear ın üst düzey bir kamışı 100euro--->300tl gibi bir fiyata aldım.
Ayrıntılar:
Savage Gear - Bushwacker XLNT 2.58 m/ 20-60 gr. - Fishing Tackle - Goedkoper Vissen

Sıfır Spin makina: Fin-Nor 40 Amerikadan aldım sıfır üründür hiç kulanılmadı orjinal kutusunda. Reel 5.2:1 Süper hafif! 85 dolar --->250tl.
Ayrıntılar:

Fin-Nor World Class Tackle

Fin Nor Lethal Spinning Salt Water Reel 5 2 1 LT40 | eBay

Biri makinaya sarılı 3 adet Strain Braid ip misina, USA yapımı, ABD den aldım 0,20mm- her biri 137metre. 3 adet sıfır! 11dolarx3=33 dolar=100tl Türkiyede sanırım bir tanesini bu fiyattan satarlar..

Usami + el yapımı ve muhtelif sahteler. Sıfır ürünlerdir! =50tl hediye kabul edin :)

Toplam=300+250+100+50= 700tl benim yurtdışı fiyatları ile ödediğim. TR fiyatlarını çokçok daha fazla olurdu.

Hepsine 400tl ye karşı taraf ödemeli kargo ile gönderebilirim. Fiyat zaten düşüktür, daha aşağısına satmayı düşünmüyorum. 270cm arabanın bagajına sığmadığı için özellikle 260cm almıştım. Şimdi 3 parçalısını aldım! İhtiyacı olan için iyi bir set olduğunu düşünüyorum. Herkese rastgele....

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Lüferman

Aktif Üye
Adı
Öner Ziya
Kan Grubu
B Rh Pozitif
süpermiş gerçekten. ihtiyacım olsa alırdım diye düşünüyorum

Hedo

Aktif Üye
Adı
Bahadır
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Gerçekten çok güzel duruyorlar.

Alasım var ama daha surf stiline alışamadan spin biraz ağır gelecek gibi =)

Alana da satana da hayırlı olsun.

pars

Aktif Üye
Gerçekten çok güzel duruyorlar.

Alasım var ama daha surf stiline alışamadan spin biraz ağır gelecek gibi =)

Alana da satana da hayırlı olsun.
Spin ile balık aldığınızda surf stilinden uzaklaşıyorsunuz. Yada söyle söyliyeyim sörf takım yanında her zaman bir spin takımda taşıyorsunuz. Benim için böyle oldu.

Bu takım değerinin çok çok altında. Sadece ip misinalar türkiyede 200 tl ye alamazsın! İhtiyacım yok, 4 tane spin kamışım oldu. Soran arkadaşlar için herhangi bir ückağıt yoktur. Resimlerdeki gibidir, ilk havale yapana kargo ile gönderiyorum. hayırlı olsun.

ayarsiz

Aktif Üye
Adı
ferhat alkan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sadece makineye ne kdar istersiniz ozelden mesaj bekliyirum

pars

Aktif Üye
Tek Tek satışı ile uğraşamam malesef! Paket fiyatı 400tl.

dixixes

Aktif Üye
Adı
Gökhan
Merhaba banada kamışı lazım. Ferhatla beraber alabilriz seti yada makineye talip olacak herhangi biriyle.Rezerve edermisin kısa bir süreliğine ?

ayarsiz

Aktif Üye
Adı
ferhat alkan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Evet gokhan bey gayet guzel teklif egerbpars bey de kabul ederse fiyat olarak anlasirsak birlikte alalim

pars

Aktif Üye
Tamam bana toplamda 400 yatırın, aranızda kim ne kadar verecek ve hangi ürünleri istiyor anlaşırsınız. Kim hangi ürünü istiyorsa adresine kargolarım.

ayarsiz

Aktif Üye
Adı
ferhat alkan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben gokhan beyle konusayim siz simdilik ayirin bize