Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

SPİNDE EN SON HANGİ SAHTEYLE HANGİ BALIĞI ALDINIZ ?

lodoscubarbaros

Aktif Üye
Adı
Barbaros Küpcü
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Aha abi tam aradığım olay, internet üzerinden satışı olan bir yer mi?
İnternet üzerinden var mı bilmiyorum. İzmir'de kemeraltında güderoğlu av bayii. Reklam olduysa kusura bakmayın.

Karacula

Aktif Üye
Güzel bir konu açılmış ama biraz ilgisiz kalmış.

Fisher81

Aktif Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
O Rh Pozitif
En son alabildiğim: Çinekop - Sarıkanat :komik: Fladen Nidingen düz beyaz kaşık üzerine kırmızı oje modifiyeli :)

En son alamadığım: Levrek - SavageGear Sandeel Curl Tail silikon, dün kurtuldu :uzgnm:

Fisher81

Aktif Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
O Rh Pozitif
En son alabildiğim: Çinekop - Sarıkanat :komik: Fladen Nidingen düz beyaz kaşık üzerine kırmızı oje modifiyeli :)

En son alamadığım: Levrek - SavageGear Sandeel Curl Tail silikon, dün kurtuldu :uzgnm:
Vay be bu mesajı ilk levreği almadan 1 hafta önce yazmışım. İlk kaçırdığım levreğin ertesi günü yazmışım. Ne kadar da üzgünüm...

O zaman durumu güncelleyelim :D spinle aldığım son balık bu, sahte Kendo Seabass 145f renk 23

20171010_082150.jpg

DSCN4522.JPG

Nedim Ceylan

Daimi Üye
Adı
Nedim Ceylan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Fladen Nidingen 28 gr gümüş kaşık ile 40 cm levrek.
Kendo seabass'ın ve Kendo tail minnow'un iş yapmadığı yerde bu kaşık günü kurtardı.

OguzhanHacibaloglu

Aktif Üye
Adı
Oğuzhan HACIBALOĞLU
Kan Grubu
O Rh Pozitif
22 cm çino Turk'o seabass 120mm tr-55 modeli bundan once kendo seabass minnow 125f 31 numarayi deniyordum baktim vurus yok degistirdim Turk'o yu atar atmaz asildi balik
IMG-20171119-WA0048.jpeg
şu arkadaş

Ersin35

Üye
Adı
Ersin
Kan Grubu
B Rh Pozitif

Sabaha karşı 03:00 saatlerinde hafif dalgalı hafif bulanık suda liman içerisinden alınmıştır.
Kamış: Cinnetic 2.70 5gr 25gr
Makine: Penn Battle II 2500
Misina : 0.12 İp Misina
Levrek 2 Kilogram
Ekonomik su üstü sahtesi arayışında olanlarada (( Kabura Fayu )) isimli sahteyi erim ve wtd aksiyon olarak kesinlikle tavsiye ederim. Yeni olduğum için başlık açmak istemedim ilgi görmez diye. Forumdaki müdavimlerden birisi ekonomik fiyat performans ürünler adı altında bir başlık açsa herkes tavsiyede bulunsa hiçte fena olmazdı diye düşünüyorum. Sahtelerin fiyatları bu kadar abartılmışken herkesin arayışına yardımı dokunur sanırım

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif

Sabaha karşı 03:00 saatlerinde hafif dalgalı hafif bulanık suda liman içerisinden alınmıştır.
Kamış: Cinnetic 2.70 5gr 25gr
Makine: Penn Battle II 2500
Misina : 0.12 İp Misina
Levrek 2 Kilogram
Ekonomik su üstü sahtesi arayışında olanlarada (( Kabura Fayu )) isimli sahteyi erim ve wtd aksiyon olarak kesinlikle tavsiye ederim. Yeni olduğum için başlık açmak istemedim ilgi görmez diye. Forumdaki müdavimlerden birisi ekonomik fiyat performans ürünler adı altında bir başlık açsa herkes tavsiyede bulunsa hiçte fena olmazdı diye düşünüyorum. Sahtelerin fiyatları bu kadar abartılmışken herkesin arayışına yardımı dokunur sanırım
Maaşallah biraderim,çok güzel bir balık.
Kendi başlığını aç ordan takip edelim.
Listenin başında ben varım,takipte.