Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

TEKİRDAĞ, Marmara Ereğlisi, YeniÇiftlik, Sultanköy, Silivri Balık Durumu

katilhamsi

Daimi Üye
Adı
Kadir
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben kalkan zannettim pisi balığıymış, gerçi üzerindedeki çıkıntılar niye yok diye işkillenmiştim :)

Kaan_t.dag

Yeni Üye
Adı
KAAN TÜRKMENDAĞ
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba,

Kısmetse Cumartesi 06:00 da nato limanında olacağız.

Gelmek isteyenler varsa tanışabiliriz.

Görüşmek dileğiyle

ugrcnd

Yeni Üye
Adı
uğurcan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Son gönderi 7 ay önce atılmış. Varmı yakın zamanda giden geçen hafta lüfer almışlar nato limanından kaşık ile.varmı anısı olan yakın zamanda.

şarköy59

Aktif Üye
Adı
berkan evcil
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Şarköyden aldım konuda mevcut

Nedim Ceylan

Daimi Üye
Adı
Nedim Ceylan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba arkadaşlar,
Facebooktaki nato limanı grubunda da paylaşmıştım. 22 Nisan avımdır. Herkesin istavrit peşinde koştuğu bugünlerde Tekirdağ merkeze yakın bir yerde ben de sabah biraz çapari ile istavrit tutayım diye indim sahile. Yazlığın iskelesi gayet müsait bu iş için. Ama hem önümde hem sağımda iki farklı yunus sürüsü kahvaltı yapıyordu. Tabi biraz da geç kaldığım için çapariye gelen giden yoktu. Biraz oturdum yunusların doymasını bekledim. Sağdaki grup Tekirdağ’a doğru bastı gitti. Önümdekiler doymak bilmiyordu. Ben de neden olmasın deyip kaşıkla at çek yapayım dedim. Sağ tarafa doğru ilk atışta lüferi sırt yüzgecinden almışız. Almadan önce epey bir sağa sola yüzdü. Dedim ki ilk atışta buysa balığı kırdık. Ama öyle olmadı ne yazıkki. 10 dakika sonra sarıkanat geldi. Ve gerisi gelmedi her zamanki gibi. Meğer sevgili lüfergiller meralarımıza girmiş de haberimiz yokmuş. Bilginize…
IMG_1809.jpeg