Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tekne konusunda yardım lütfen

SelcukSonmez

Yeni Üye
Adı
Selcuk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba değerli balık sevdalıları, 5 kişilik bir aileyiz ve 5 mt geçmeyecek şekilde kamaralı tekne araştırıyorum. Daha öncesinde 4.55 teknemiz vardı ve teknenin içerisinde bir kişi hareket etse, tekne o yöne yatıyordu. Benim için bir kabustu. Bu nedenle yeni baktığım teknede aradığım en büyük 2 özellik;
1- DENGE
İçeride çocuk koşsa bile yana yatmamalı.
2- KAMARA
Denizde 2-3 gün vakit geçirmek için.

baktığım tekneler arasında kafama yatan seçkin s500. Bu tekne hakkında bilgisi olan var mı?

ayrıca marin boat teknelerine göz attım ama denge sorunu var gibi.

saydığım iki özellik (denge ve kamara) ile alakalı marka tavsiyesi ve siz değerli arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

Şimdiden herkese teşekkür ederim, saygılarımla.

SelcukSonmez

Yeni Üye
Adı
Selcuk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arkadaşlar yok mu yardımcı olacak bir balık sevdalısı? Lütfen gerçekten yardımınıza ihtiyacım varç

Kdalak

Yeni Üye
Adı
Kağan
Enma, Seagull, Viyaboat... Bunlar iyi markalar.
Ama aradığın bence rota 660

MHA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Katılıyorum. 5 kişilik aile ile denizde 2,3 gün vakit geçirmek 5 metrelik tekne ile ızdırap olur.
Biz 4.95 koç marin ile 15 km mesafedeki merada sabahlayıp dönüyoruz ama oldukça yüksel bordalı olmasına rağmen çalkantı nedeniyle bazılarımızı deniz tutuyor. O boydaki tekneler uygun hava kollanıp hedef odaklı gidilip dönülecek tarz tekneler bence.
Bunları sırf 5 kişilik aile ile 2,3 gün denizde vakit geçirmek istiyorum dendiği için yazdım.

SelcukSonmez

Yeni Üye
Adı
Selcuk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Katılıyorum. 5 kişilik aile ile denizde 2,3 gün vakit geçirmek 5 metrelik tekne ile ızdırap olur.
Biz 4.95 koç marin ile 15 km mesafedeki merada sabahlayıp dönüyoruz ama oldukça yüksel bordalı olmasına rağmen çalkantı nedeniyle bazılarımızı deniz tutuyor. O boydaki tekneler uygun hava kollanıp hedef odaklı gidilip dönülecek tarz tekneler bence.
Bunları sırf 5 kişilik aile ile 2,3 gün denizde vakit geçirmek istiyorum dendiği için yazdım.

Arkadaşlar kamaralı tekneden kesin net vazgeçildi. Sizlere bir soru sormak istiyorum. Sarı sitede gezinirken "b11 marine icarus 495" adlı tekneyi gördüm. Sizce nasıl? İnceleyip, yorumlama yapabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.