Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

TORİK

Alperen59

Aktif Üye
Adı
tarık deruk
cahit abi verdin gazı verdin gazı yerimizde duramıyoruz maşallah iyi bir av olmuş tebrikler

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Cahit abi, eline sağlık. Balıkla mücadele önce doğayla mücadele demek olduğunun bir kanıtı yazdıkların. Çivi gibi soğukta bizleri kendine çeken, onca zahmete değen bu hobinin inanılmaz bir örneği daha. Tüm ekibi de tebrik ederim. Hikayelerini keyifle okumaya devam... Rastgele....

Bora,teşekkürler ediyorum ve gözlerinden öpüyorum.Kendine iyi bak.Sevgiler kardeşime..

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Sevgili Cahit abi toriklerin bomba gibi maşallah.:harika:
Emeklilik dediğin böyle olur.:)

Emre,evet doğru,bencede emeklilik böyle olmalı.Koşturmalı ve bir amacın,ya da hobin olmalı.Yoksa çarçabuk çökersin.

Teşekkürler kardeşim.Sağ ol.Herşey gönlünce olsun..

sedatkasay

Üye
Adı
İhtiyar Balıkcı Sedat Kasay
sevgili hocam avınız maşallah akıllara zarar devamını dilerim, vay anam vay diyorum.

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Ellerine sağlık Cahit abicim, geç gördüm raporunu. Sende, toriklerde harikasınız :) Daha güzelleri rastgelir umarım...

Teşekkürler ediyorum,sevgili Cihan.Sağ ol.Seninde avların bereketli,şansın bol olsun.Sağlıcakla kal.

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Bu rapor benim gözümden kaçmış Cahit abi, uygun zamanı ve ekibi kurarak çok güzel bir ava imza atmışsınız bu güzellikleri her daim yaşamanı dilerim. En kötü gününüz böyle olsun.

Bu sene palamutların bizim körfeze girmelereni dört gözle bekledik ancak geçen seneki palamut avlarımızı yapmak bu sene kısmet olmadı. Önümüzdeki seneye kısmat diyelim. Ellerinden öperim tüm ekibe selamlar. :)

Yazık olmuş.Bu sene senden çok iyi Palamut raporları bekliyordum.Ama mutlaka ortaya karışık bir şeyler yaparsın sen.Neyse,kısmetten öte bir şey olmaz.Sağlık olsun,Oktay.

Teşekkürler ediyorum ve yanaklarından öpüyorum.Kendine iyi bak.Sevgiler kardeşime...

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
cahit abi verdin gazı verdin gazı yerimizde duramıyoruz maşallah iyi bir av olmuş tebrikler

Gazı vermezsem balığa hiç çıkmayacaksınız.Ara gazı veriyorum ki süratlenin,heyecanlanın,avlanın ve raporları siteye koyun.

Teşekkürler ediyorum ve esenlikler diliyorum.Sevgiler..

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
sevgili hocam avınız maşallah akıllara zarar devamını dilerim, vay anam vay diyorum.

Sevgili Sedat,sesini duymak çok çok güzel.Yanaklarından öpüyorum.Önümüzdeki hafta İnce Çizgi'ye geleceğim.Görüşürüz,kısmetse..Kendine iyi bak..

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sevgili Cahit,, güzel avlarına bir yenisini daha eklediğin için seni kutlarım,, o soğukta harika bir av olmuş...geçenlerde 16 metre tekneyle kuşadasında antenli mercan avına giderken bir sırtı denemesi yapayım dedim,, müthiş bir vuruş la tüm vucudum sarsıldı ,,tasmayı attıktan sonra düşüyordum neredeyse,, balığı teknenin altına kadar getirdim,, 5-6 kilo üzeri idi ,kepçeye almak ne mümkün ,bir sağda bir solda balık teknede kakıç da yok kaldırmaktan başka çare yok ..biraz daha yaklaştırayım derken son 5 kulaça koyduğum fırdöndü çattt diye kırılmazmı.. işte o an bitiyorsunuz..
bunu neden yazdım okuyan arkadaşlar benim yaptığım hatayı yapmasınlar diye,, genelde her av öncesi fırdöndüleri değiştiririm ,bu takım yazdan kalmıştı ve değiştirmemiştim.. sonuçu bu..tabii .benim emektar max-rap sırtıkarada gitti ....:):):)

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Sevgili Cahit,, güzel avlarına bir yenisini daha eklediğin için seni kutlarım,, o soğukta harika bir av olmuş...geçenlerde 16 metre tekneyle kuşadasında antenli mercan avına giderken bir sırtı denemesi yapayım dedim,, müthiş bir vuruş la tüm vucudum sarsıldı ,,tasmayı attıktan sonra düşüyordum neredeyse,, balığı teknenin altına kadar getirdim,, 5-6 kilo üzeri idi ,kepçeye almak ne mümkün ,bir sağda bir solda balık teknede kakıç da yok kaldırmaktan başka çare yok ..biraz daha yaklaştırayım derken son 5 kulaça koyduğum fırdöndü çattt diye kırılmazmı.. işte o an bitiyorsunuz..
bunu neden yazdım okuyan arkadaşlar benim yaptığım hatayı yapmasınlar diye,, genelde her av öncesi fırdöndüleri değiştiririm ,bu takım yazdan kalmıştı ve değiştirmemiştim.. sonuçu bu..tabii .benim emektar max-rap sırtıkarada gitti ....:):):)

İşte usta,işte tecrübe...

Bazen hepimiz bu hataları yapıyoruz,Bülent.Üşeniyoruz.Ama cezalandırma anında geliyor.Sağlık olsun,dostum,kardeşim.

Teşekkürler ediyorum,benimle paylaştığın için.Muhteşem avlarının devamını diliyorum.Heyecanla bekliyorum.Sevgimle ve sevdiklerinle kal..