Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Trabzon'a gidiyorum

efesoydemir

Yeni Üye
Adı
Efe Soydemir
Bu seneki yıllık iznimi Eylül sonu Ekim ortası arası olarak seçerken aklımda hiç at-çek avı yoktu. İnsan başına neler geleceğini kestiremiyor, bunu çok kez yaşadım, hayran kalınmaması çok zor.

Foruma yeni katıldım malum, okumalarım sırasında beni en çok kendine çeken at-Çek spin avcılığı oldu. Spin avcılığı ile ilgili yazılanlardan mera seçimi ile ilgili aklımda kaldığı kadarıyla Karadeniz sahil şeridi biçilmiş kaftan bu ab tipi için.

Sevgili Forumdaşlarımdan bu bölgeyle ilgili önerilerini rica ediyorum.

Sevgiyle, muhabbetle ...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

61hastası61

Yeni Üye
s.a.
Arkadaş bence sahil şeridinden istediğin taramayı kafana göre yapabilirsin ama benim sana tavsiyem oralara kadar gidipte alabalık tutmadan gelme. Onun heyecanı benzemez hiçbirşeye. Zaten kazayla bir tane tutarsan sanırım denizede gitmezsin trabzonda... :) rastgele:)

efesoydemir

Yeni Üye
Adı
Efe Soydemir
A.s.

Önerilerin için teşekkürler öncelikle.
Daha önce hiç tatlı su avı yapmadım. Ne kullanıyorsunuz alabalık için oralarda ( takım, kamış-makina vs..), bilgilendirirsen çok sevinirim.

Tekrar çok teşekkürler yardımların için, rastgelsin .
Muhabbetle..

61hastası61

Yeni Üye
Öyle aşırı bi bilgim yok ama döner kaşık lazım olacak sana. Pek fazlada bi bilgi ve beceriye gerek yok aslında. Şans ve kısmete kalıyor. Tabi biraz yer olarak seçmen gerekli. Derenin tam akıntılı olduğu yerde araman lazım. İnşallah denersin ve tutup yemekte nasip olur. Dediğim balığı alabalık çiftliklerindekilerle karıştırma ama. :)

Ekli dosyalar

efesoydemir

Yeni Üye
Adı
Efe Soydemir
Eyvallah çok teşekkür ederim.
İnşallah deneme fırsatım olur, rapor olarak da yazarım.

Sevgiler.