Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

TURNA AVI 2

GOKHAN AKSOY

Daimi Üye
Adı
GOKHAN AKSOY
Kan Grubu
O Rh Pozitif
MAKINE SHIMANO BİOMASTER 2500
KAMIS OKUMA V SISTEM 240 10-40 GR
MISINE STREN 0.16
YEM LINETLI CLIO VE ABU GARCİA MEPPS
Merhaba arkadaslar bugun acaba balıga gıtsem mı gıtmesem mı derken oglen yola koyulduk saat 1 de avlaktaydık hemen botu hazırladık basladık atcek yapmaya ılk vurusumuzu bı kac dakıka sonra aldık balık oldukca ınatcıydı ama 10 dakkalık bı mucadeleden sonra balıgı aldık sonra aynı yere ıkıncı bı atıs ve aynı boyda bı ıkıncı turna sonra bır saat hıc vurus almadık tam sıkılmaya baslamıstıkkı yanımdakı arkadasın oltasına ıyı bı turna takıldı ılk olta takıldı sandık sonra kafa vuruslarınından turna dedık yaklasık 15 dakka mucadele ettık cok gucluydu en az 8 kılo vardı ve korkulan oldu mısıneyı kestı ve kactı kıyıya cıkıp bıra dınlendık sonra bı sans daha deneyelım dedık 3 kılo ve 2.5 kılo olmak uzere ıkı tane daha aldık ama eve geldıgımde temızlerken bırının ıcınden yumurta cıktı moralım cok bozuldu dıgerının ıcınden ıse koca bı sazan

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Gökhan
Güzel bir av olmuş..

KalamA

Daimi Üye
Adı
Can
Tebrikler Gökhan, bol adrenalinli güzel bir av günü olmuş. Ekipmanlarını olabildiğince sağlam tutmaya çalışmanı dilerim ki o bahsini ettiğin 8 kiloluk canavar gibilerini de görebilelim raporlarında Ben de Bülent ağabeyden haber beklemekteyim ilk turna avı denemem için bakalım... Her zaman rastgelsin...

fishing06

Aktif Üye
Adı
Uğur Omay
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler, çok güzel av olmuş...

GOKHAN AKSOY

Daimi Üye
Adı
GOKHAN AKSOY
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler Gökhan, bol adrenalinli güzel bir av günü olmuş. Ekipmanlarını olabildiğince sağlam tutmaya çalışmanı dilerim ki o bahsini ettiğin 8 kiloluk canavar gibilerini de görebilelim raporlarında Ben de Bülent ağabeyden haber beklemekteyim ilk turna avı denemem için bakalım... Her zaman rastgelsin...
Tesekkurler abi valla en saglamlarini deniyorum ama kaçacak olunca kaciyor her sekilde stren kullandığım en sağlam misine berkley sufix bir suru misine denedim ama ykg misineyi deneyecegim bakalim nasil olacak abi en sevdigim balik avlarindan biri turna cok güzel adrenalin dolu av