Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Turnuva öncesi Surfcasting avlarım :)

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hocam ödüller genelde olta takımları. Her düzenliyen kendi sponsorunun üst seviye kamış makinesi vb ürünlerinden oluyor hediyeler. İtalyadaki yarışmalaa genelde maver , tunusta sunset, İspanyada adc vb. Avrupada her ülkenin kendi üretimi ve markası var. Çok fena ürünler yapıyorlar :)
Yurt dışında ki turnuvalarda yabancıların çoğu kendi federasyonu adına yarıştığı için giderleri kendi federasyonları tarafından karşılanıyor çoğunun. Ama bizde sponsor federasyon falan olmadığı için cebimizden gidiyor tabiki :) İtalyada 2 turnuva varikisi içinde ayrı ücret ödüyoruz . Uçak ,otel , turnuva ücreti , yem ücreti , gala yemeği+ diğer masraflar 3bini rahat geçiyor .
Siz sanırım İzmir tarafındaydınız . İzmirde Barış Gök abim var İzmir Surf casting derneği kurucusu . Onunla iletişime geçerseniz her türlü yardımda bulunur . Bu sene İzmirde karareiste turnuva düzenledi katıldık İshak abi falanda hakemdi :) Yurt dışı avlarında düzenleyenler ingilizce biliyorlar genelde. Ama bizden mesela hiç ingilizce bilmeyen arkadaşlarda gitti genelde havalimanında karşılarlar dil bilmesende bi şekilde anlaşılıyor :) İtalyada Zefferino önderliğinde düzenleniyor. Zefferino 8 10 tane dil bildiği için Türkçe dahil sıkıntı çekmiyoruz .
Tamam başarılar dilerim. Çok güzel bir kardesimizsiniz. Turnuvaya katilma niyetim yok. Benimkisi sadece merak. Ben çok iyi bir derece alacağınıza eminim. Burdaki turnuvayi youtubedan gördüm. Pek içacici değildi maalesef. Video çekip yuklersiniz ihsallah.

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Tamam başarılar dilerim. Çok güzel bir kardesimizsiniz. Turnuvaya katilma niyetim yok. Benimkisi sadece merak. Ben çok iyi bir derece alacağınıza eminim. Burdaki turnuvayi youtubedan gördüm. Pek içacici değildi maalesef. Video çekip yuklersiniz ihsallah.
İzmirdeki turnuva biraz kendi aramızda oldu iscobder ve izsurfder etkinliği tarzındaydı :) Türkiyede de keyifli turnuvalar düzenleniyor . Kameraya çekme şansımız zor olur ama her turnuva bir video kayıt hazırlanıyor onu buradan paylaşırım :) Hayırlısı inşallah güzel bir şeyler yapmaya çalışacağız :)

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İzmirdeki turnuva biraz kendi aramızda oldu iscobder ve izsurfder etkinliği tarzındaydı :) Türkiyede de keyifli turnuvalar düzenleniyor . Kameraya çekme şansımız zor olur ama her turnuva bir video kayıt hazırlanıyor onu buradan paylaşırım :) Hayırlısı inşallah güzel bir şeyler yapmaya çalışacağız :)
Muhakkak vardır. Paylaşımı bekliyoruz o zaman. Karareis zaten iyi bir mera değildir, arada sırada çiftlik patlamalarinda balık yapar o kadar. Ama onları youtubedan izleyenler hep öyle cipura oluyor zanneder :) Tabiki alakası yoktur. Dışarıdan izleyenler bunu ayırt edemedikleri için göz boyayabilir. Burda çok iyi Avcılar vardır, fakat hiçbiri video yayınlamaz.

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Muhakkak vardır. Paylaşımı bekliyoruz o zaman. Karareis zaten iyi bir mera değildir, arada sırada çiftlik patlamalarinda balık yapar o kadar. Ama onları youtubedan izleyenler hep öyle cipura oluyor zanneder :) Tabiki alakası yoktur. Dışarıdan izleyenler bunu ayırt edemedikleri için göz boyayabilir. Burda çok iyi Avcılar vardır, fakat hiçbiri video yayınlamaz.
Organizasyon karaburunda yapılacaktı fakat kişi sayısı göze alındığında uygun bir mera ayarlıyamadık . Yoksa karareiste bir kez daha bir turnuvaya katılmıştım surf avcılığına uygun bir mera değil . Bir anda derinleşiyor ve o sette bir sürü ilişken var (Daha önce patlatılan takımlar , ağ kalıntıları , parekete kalıntıları) . İnanın karareiste avlanmaktan hiç haz almıyorum ama kişi sayısı yüzünden yapıcak bişey gelmiyor elden :)

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Organizasyon karaburunda yapılacaktı fakat kişi sayısı göze alındığında uygun bir mera ayarlıyamadık . Yoksa karareiste bir kez daha bir turnuvaya katılmıştım surf avcılığına uygun bir mera değil . Bir anda derinleşiyor ve o sette bir sürü ilişken var (Daha önce patlatılan takımlar , ağ kalıntıları , parekete kalıntıları) . İnanın karareiste avlanmaktan hiç haz almıyorum ama kişi sayısı yüzünden yapıcak bişey gelmiyor elden :)
Çok teşekkürler. Benim tüm sorularıma tek tek ayrıntılı cevap verdin. Zaten benden başka kimsede soru sorup seni yormamış :)
Ben böyle turnuvalara katılıp kendini geliştirmeni cok saygıdeğer buluyorum.
Allah yolunu açık etsin.
Gayret akıl ile birleştiği zaman, başarı kaçınılmazdır.

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Çok teşekkürler. Benim tüm sorularıma tek tek ayrıntılı cevap verdin. Zaten benden başka kimsede soru sorup seni yormamış :)
Ben böyle turnuvalara katılıp kendini geliştirmeni cok saygıdeğer buluyorum.
Allah yolunu açık etsin.
Gayret akıl ile birleştiği zaman, başarı kaçınılmazdır.
Çok teşekkür ediyorum tekrardan :) Sorularınız kesinlikle beni yormuyor cevap vermekten her zaman mutluluk duyarım :) Bol trofeli avlar dilerim.