Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

vega potenza ~ yuki q6 kamis

tostikler

Üye
Adı
tacettin
Degerli arkadaslar hepinize iyi gunler,
Vega potenza kamismi yoksa yuki q6 kamismi arasinda yorumlariniz bekliyorum.ikisi arasinda kara veremedim.yardimci oluraniz sevinirim.muhakkak kullanan vardir diye dusunuyorum....

Suat YILDIZ

Daimi Üye
Adı
SUAT YILDIZ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Potenza tabiki, Uskudar da indirimde bilginiz olsun dukkanin adi aklimda degil fakat sifiri 1100 ÷9 taksitti 120 gun once sordum birde Vercelli G2 de var onada bakarsiniz ama Potenza'yi tutmaz Alba Shop'un sirasinda 10m ileride.

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Hocam hangi avlarda kullanacaksınız ? Potenza boğazda ağır kurşun için mükemmel bir kamış . Yuki q6 daha çok yemli kamışı . Ama yuki alacaksanız çok iyi araştırın inanılmaz fiyat farklılıkları olabiliyor . Şuan 1600 tl görünüyor , benim arkadaş geçen sene dolar kuru düşükken 1100 e aldı özel indirim yaptık demişlerdi sonra başka bir arkadaş 900e aldı . 3 ay önce 800 900 e sıfırlarını alanlar oldu , kimisi 1500e aldı . Eğer potenza dedikleri gibi 1100 tlyse kaçırmayın derim . Ben şahsen trabucco poetica 425 250 gr atarlı kulannıyorum . Ağır kurşun için orta sertlikte . Yemli için ise hybrid uçlu en ufak balığı bile hissettiriyor. Q6 ile bir kaç atış yaptım 180 gr ile beni biraz ürküttü .

Suat YILDIZ

Daimi Üye
Adı
SUAT YILDIZ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Potenzaaaa :)

Toro

Üye
Poetica artık bulunmuyor maalesef. Çok başarılı bir kamıştır test etmiştim. Potenza derim bende sert kamışla balığı hissetmezsin 10 mt ileri atmak dışında hiçbir işine yaramaz. Bence makina da çok önemli :) potenza kullanıyorum bende bu arada :)