Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN KAMIŞ VEE MAKİNA

nurettin özgün

Yeni Üye
Adı
Nurettin Özgün
arkadaşlar
Siz istanbul dasınız
Kıyıdan avlanan tüm balıkçı arkadaşları izliyebiliyorsunuz
Bu büyük bir avantaj
Gözlerinle beğendiğin takımı kullanan arkadaştan
Kamış ve Makine yi sorarsın
Nereden alındığı, fiyat ve kullanım sonrası hizmetleri sorabilirsin
En doğrusu bu bence
Daha yeni bir arkadaşa 80 lik bir makine sunmak bana cazip gelmedi.

Ben kamış ve makine de Shakespeare ürünlerini çok beğendim.
Fakat çok az ürün yelpazesi var
Satıcı arkadaşlar bu markaya sıcak bakmıyorlar
Bence site olarak bu marka üzerine çalışmakta yarar var diyorum
Saygı ve sevgilerimle

şileli

Aktif Üye
Adı
salih tuhan
arkadaşlar sağlam bir olta ve makina almak istiyorum. Bu balıkta yeniyim. Kıyıdan tutuyorum.Şimdilik istavrit tutuyorum ilerde büyük balıkta tutmak istiyorum. Bir av malzemesi satan dükkana sordum iyi bir makina ve kamış için 120 tl fiyat verdi. Hangi markayı önerirsiniz fiyat aralığı ne olur?tşk ederim.
Erdem, iyi bir kamış ve makine için sana 120 Tl fiyat vermişlerse :eek:. O paraya onları alamazsın. Eğer alırda özellikle ilk seferinde boğaza gidersen o takımı ya birisine hediye edersin yada boğazın derinliklerine gönderirsin. Bence forumda biraz araştırma yap. Kim nerede hangi takımla ne tutuyor ;)

ERDEM1907

Yeni Üye
Adı
Erdem Kaplan
eyvallah sağolun. yarın makina ve kamış alıcam. Sakın alma yaklaşma diyeceğiniz markalar modeller var mıdır?

balik34

Yeni Üye
Adı
mustafa korkmaz
arkadaşım sen yenisen sakın ola boğaza felan gitme .daha sakin bir yerde kendini dene.ve kamış olarakta ucuzlarından takım yaptır kendine onunla kendini sına gittiğin her satan kişi sana yardımcı olur .daha sonra daha kaliteli malzeme alırsın şimdiden pahalı malzeme alma .bu işte b iraz araba kullanma işine benzer ucuz bir araba alırsın vura çarpa öğrenirsin.öğrendikten sonra kaliteli araba alırsın önce öğren