Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni başlıyorum ve yardim rica ediyorum

erc10000

Üye
foruma hoş geldınız ercan bey..vıdeo harıka bende bır zamanlar yogun bır sekılde resıf akvaryumları ıle ugrasmıstım hatta hala takıp edıyorum ama akvaryumum suanlık malesef yok..mukemmel bır hobı valla sızden gaza gelıp ıs yerındekı masama bır nano tank kurabılırım..
konuya geleyım bır vsystme kullanıcı olarak konusayım kı aldınızmı bu kamısı bılmıyorum ama malzeme kalıtesı ve kullanımı cok keyıflı fakat bıraz fazla eseneyen bır kamıs benı ıcın yanı ben cok esnemesınden dolayı bıraz sıkayetcıydım oyuzden başka bır kamıs aldım ve v sytem aldıgım gıbı duruyor desem yerıdır..ama tekrar soylıyeyım kotu kamıs değil guzel lakın bıraz fazla esnıyor bu ozellıgını seven cok ınsan var ama ben alısamadım..
Gercı bırcok kısı yonlendırme yapmıs ama herkezın ortak kanısı ucuz malzeme alıpta habıre almaktan zıyade ozellıkle takım kurma konusunda kıyın paraya bakmayın 3 e 5e guzel bır takım alın en azından kafanız rahat olsun ..bu forumda cok guzel 2,el urunler makınalar ve kamıslar satılıyor muhakkak gozden gecrın derim..
ip konusunda marmarada avlanıcaksınız 0,16 ıpı gecmeyın derım zaten yakalıyacagınız balıklar belli...ben su anda power pro superslick 8 gullanıyorum yesım guzel fena değil.daiwa jbraid kullandım fena değildi ama cabuk tıftıklendı..cın malı kulandım efsane cıktı ama kullanmadım cınslıgımden..marka model sıze kalmıs fakat 0,16 ustu gerekyok bence..
makına konusunda dedıgım gıbı kıyarsanız paraya ıstanbul ıcınn 3000 lık kafa ustu benım sahsı fıkrım cok ama cok gereksız 4000 lık almanın hıc anlamı yok 3000 candır hem bıraz daha hafıf hemde 270 kamıslada cok uyumlu oluyor..
sahte konusdan ıse o tam bır muallak bende aldım aldım evde yatıyor ava gıdınce kaç tanesını kullanıyorum 1 veya 2 tane..dunya para verdım oylece yatan sahtelerım var 100 tl ye aldıgım ornek verıyorum sahteyle balık alamadım 15 tl lık sahteyle balık aldım gıbı.oyuzden bellı renkler bellı tercıhler var kı forumun 2,el bolumu takıp edın ınanılmaz sahteler uyguna verılıyor bende buradan cok aldım:)
simdiden sıze ıyı avlar ıyı forumlar ..
Nano tank candir, gerisi heyecandir

Resif yapacak olursaniz yardimci olmaya calisirim. Her turlu bilgi destek ve ilk basit canlilardan hediyelerimde olur size

4 binlik makina aldim simdilik guzel gibi karbon ve hafif

Sahte yem olayi cok karmasik binlerce urun var kafa karistirici... ama yinede genel gecer renkleri ogrendim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Sezona antrenmanli gireyim istiyorum şurada eylule ne kaldı ki?

Maket konusundaki tavsiyeler icin tesekkur ederim arastiracagim

Peki gece boğazda yada maltepe sahilde fosforlu silikon sahte ile is yapan arkadaslar var mi?

lüfer alan oldu silikonla , savagear sandell limon rengi ile ama istanbulda genelde maket balık ve kaşık iş yapıyor.

matu

Daimi Üye
Adı
Buğra Batuhan yücesan
Kan Grubu
A Rh Negatif
Nano tank candir, gerisi heyecandir

Resif yapacak olursaniz yardimci olmaya calisirim. Her turlu bilgi destek ve ilk basit canlilardan hediyelerimde olur size

4 binlik makina aldim simdilik guzel gibi karbon ve hafif

Sahte yem olayi cok karmasik binlerce urun var kafa karistirici... ama yinede genel gecer renkleri ogrendim

nano candır buyuk akvaryumlarımda vardı ama 60-40-40 arkadan suplı akvaryumum hepsınden cok daha guzeldı..yalnız fıyatlar baya artımıs ya bu resıf ısınde ne olmus sızden sonra uye oldugum forumlara baktımda 2,eldekı urunler bıle ucmus gıdıyor..ozellıkle aydınlatmalar baya fıyatlanmıs maşallah valla..
bu arada jestın ıcın tesekkurler kucuk bır oglum var bayıldı balıklara ama kıracak dıye cok korkuyorum yoksa bır tane tekrar 60-50- 40 arkadan sump bır sıstem kurmak aklımda..

erc10000

Üye
nano candır buyuk akvaryumlarımda vardı ama 60-40-40 arkadan suplı akvaryumum hepsınden cok daha guzeldı..yalnız fıyatlar baya artımıs ya bu resıf ısınde ne olmus sızden sonra uye oldugum forumlara baktımda 2,eldekı urunler bıle ucmus gıdıyor..ozellıkle aydınlatmalar baya fıyatlanmıs maşallah valla..
bu arada jestın ıcın tesekkurler kucuk bır oglum var bayıldı balıklara ama kıracak dıye cok korkuyorum yoksa bır tane tekrar 60-50- 40 arkadan sump bır sıstem kurmak aklımda..
Resifte İlk kurulum maliyeti cok artti

Ama söz ilk canlilar benden mushroom buton polip canlı fiji kaya vs hepsi var