Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni Forum Kullanışsızlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
@Hamdi abi site düzenlemesi diye açtığın konuya yazmak istedim ama o konuyu kitlediğin için yeni konu açmak zorunda kaldım inşallah bunuda kilitlemezsin, yanlış anlama amacım eleştirmek kötülemek değil forumun düzenlenmesi herkesin kullanabileceği halde olması. Ben senin kilitlesiğin konuda şunu sormak istemiştim, eski forumda sayfanın aşağısında bölüm bölüm konular vardı örneğin "Balık avı ile açılan konular" "Makinalar ve çeşitleri" "Kamışlar ve çeşitleri" "Misinalar düğümler" "Genel konular" "Spin ile balık avcılığı" "Türkiyedeki Avlaklar meralar" vs. Vs vs. gibi bu konuları ben ana sayfada göremiyorum yan tarafa tıklıyorum orada çıkmıyor ben neye nasıl ulaşacağımı bulamıyorum, bilidirimlerde hepsini göstere tıklayınca eski bildirimlerde çıkmıyor, bu haliyle forum hiç bir işime yaramıyor böylegiderse foruma hiç girmeyeceğim bunu eski halindeki gibi düzeltin lütfen,

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bence bi oylama yapılsa iyi olur sanki ,
bende hala alışamadım yeni foruma ,
mesajların sıralanmasında faklı faktörler baz alınıyor sanki

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Elbette yenilik iyidir ancak eskisini aratmaması gerekirdi, ben forumdan artık bir keyif alamıyorum, sadece zamanın getirdiği alışkanlıktan dolayı gün içinde kısa sürelerle foruma girip yüzeysel bir göz gezdiriyorum böyle devam ederse sanırım bende foruma devam edemeyeceğim artık, herşey çorba gibi oldu, son hareket gören 15 konu gösteriliyor bunların 3/2 si zaten satılık ilanları, tek tek başlık başlık gezip kim ne yazmış ne konu açmış diye dolaşmakla geçiyor zaman, mobil sürümü zaten içler acısı mesaj ve bildirim panellerine ulaşılmıyor, üye bilgileri görünmüyor nick ile giren üyelerin isimleri görünmüyor, hangi ilde bulundukları görünmüyor v.s. Yönetimin bu konuya hızlı bir şekilde el atması lazım.

ardea

Üye
Adı
Arda Bacıoğlu
Yeni Mesajlar bölümünde alım satım takas mesajlarına yer verilmezse daha iyi olur diye düşünüyorum. Site tasarım değişikliği yüzünden 10 yıldır üyesi ve takipçisi olduğum siteden uzaklaşacak değilim. Yapıcı eleştirilerle daha iyi sonuçlara varabiliriz, “düzelmezse siteye girmem bir daha” yaklaşımı sitenin alışılmış üslubuna yakışmıyor.

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
@Hamdi
Acilen bişeyler yapmak gerekli diye düşünüyorum.
Forumun çoşkusunun azaldığını bende hissediyorum
Yeni bir başlık açarak olması istenilenleri toparlayıp bi düzenleme yapılmalı bence

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bildirim uyarısıda ilk açınca göstermiyor yeni mesajlara basınca üstte bildirim uyarısı gösteriyor, eskiden takip ettiğim konulara birşeyler yazılıncada bildirim gelmiyor artık, bu yeni sürüm neye göre yeni, kime göre yeni anlamadım? Eskisine göre daha eski daha geri kalmış bir durumda, ben aradığımı bulamaz durumdayım bi makina parçası ile bugün makinalar ve çeşitleri bölümüne bir yazı yazıp soru soracaktım ama o bölümü bulamadım, eeee o zaman bu forumun bana ne faydası var ben takvim yaprağı okur gibi sürekli ana sayfayı okumak için mi girecem foruma??? Forumun amacı bilgi paylşmak, aradığını bulmak yardım almak, sorularına cevap almak, ben şimdi bunları yapamıyorum forum amacına hizmet etmez durumda, HİZMET DIŞI!!!

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Arkadaşlar, eskiye dönüş imkansız o sistem yeni versiyona uymuyor. Yeni versiyona geçmemiz de mecburi oldu çünkü sürekli spam konu açılmaya başladı ve güvenlik açığı oldu.

Elimden ancak bı kadar geliyor.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Bu arada yazılanlarına bakıyırum sanki ben başka forumdayım. Bana bildirim geliyor, yeni mesaj yazılınca görüyorum takip ettiğim konuyu görüyorum ana sayfadan tüm başlıkları görüyorum. En altta örnek konuları görüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...