Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni Su üstü Sahteler

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent

Yeni edindiğim bu su üstü sahteler sanırım bizim ülkede henüz yok. Gan Craft 25 metre dalandan su üstüne kadar sahte üreticisi.
Bendeki sahte S-Caper 2012 yılında Osaka balıkçılık fuarında tanıtılıp piyasaya çıkmış, çok güzel kafa ve gözleri bulunmasına rağmen kafa sürekli su üstünde yılan hareketleri ile S çizerek hareket ediyor.

14cm 32gr yüzer

Deps firmasının Spiral Minnow modeli de yeni, büyük bir gagası olmasına rağmen bir su üstü. Müthiş gürültücü bir sahte. İçerisinde hareketli bilya yok fakat arkasındaki uskur her çekiş hızında sürekli dönerek ses çıkartıyor. Farklı hızlarda hiç aksiyon vermeden, aşırı yalpalama, çekiş hızındaki değişimlere göre 10-15 cm dalma ve yüzeye sıçramalarla hareket ediyor. Her ikisini de dün denedim, Deps ile 19:30 dolaylarında 40 cm lşik bir ispendek aldım. Deps’in kamışları da dünyada çok tutulan fakat pahalı kamışlarmış. Ayrıca süper silikonları var.

12cm 25gr yüzer

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Parra parra parraaa..
Parra da parra parraaa.
Varlığı bir dert, yokluğu yaraaa.. :D
Durup dururken alışveriş genlerimi depreştirdin valla Bülent.. :)

ericturko

Yeni Üye
Adı
erhan
Kan Grubu
B Rh Pozitif
bende sahte almak istiyorum.Türkiyede bulabileceğimiz uygun fiyatlı tavsiye edebileceğiniz marka model var mı?bu 2-3 liralık olanlar pek içime sinmiyor. discovery de sahte yem yapımını göstermişti adamlar çok gerçekçi ve çeşitli metallerden yapıyodu ama firma ismini ne söylediler nede gösterdiler.yemlerin üzerindeki firma ismini buzladılar.bu firmanın yemleri bana çok şahane göründü!!

avcihan

Aktif Üye
Adı
Cihan SARI
Süper sahteler, iyi avlarda kullanmanız güzel balıklar kandırmanız dileğiyle , rastgele.

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Hepsi birbirinden güzel, beklediğiniz avları yaparsınız umarım..

drasty41

Daimi Üye
Adı
Recep Gölcü
Büleeennt bende istiyom :) ellerine sağlık paylaşım için teşekkürler.

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Parra parra parraaa..
Parra da parra parraaa.
Varlığı bir dert, yokluğu yaraaa.. :D
Durup dururken alışveriş genlerimi depreştirdin valla Bülent.. :)
Bunlar japon malı olmasına rağmen çok ucuz. Deps 3TL Gan Craft 3.5 TL.:D
Bana Malezya'dan geldi. Bu kadar ucuz olduklarını bilseydim tüm renklerinden 2 şer tane isterdim.

Süper sahteler, iyi avlarda kullanmanız güzel balıklar kandırmanız dileğiyle , rastgele.
Teşekkürler Cihan

Hepsi birbirinden güzel, beklediğiniz avları yaparsınız umarım..
İlk gün Deps ile gece karanlığında küçük bir şey tuttum. Bu gün ikisi de levrekler tarafından görülmedi, işitilmedi. İşitilmedi dememin nedeni Deps pancar motor gibi gürültülü bir şey.

Büleeennt bende istiyom :) ellerine sağlık paylaşım için teşekkürler.

Sana yok, bunlar kamışla atılıyor, vinçle atmak uygun değil.