Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yok Böyle Rezillik

eylmz

Daimi Üye
Ben artık hep o marketler zincirinin ve o mağazanın takipçisiyim hadi satsınlar bakalım ilk defa denk geldim.

QuErorZ

Üye
Tatlı su balıklarının satışının yapılmasına müsaade edenlerin Allah belasını versin. Ticari balıkçılığın her türlüsünün de Allah belasını versin. Ağ denilen lanetin Allah belasını versin. Amin.

GOKHAN AKSOY

Daimi Üye
Adı
GOKHAN AKSOY
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tatli suya ağ atmak caniliktir zaten küçük bi gölet her tarafını ağla sarıyor lar sonra tüm balıkları alıyor lar. Sonra utanmadan balik kalmadı diyorlar

deep_._blue

Aktif Üye
Adı
Taner
bu tarz fırmalar faturalı olarak urun alır. bu balıkların fotoğrafı delıldır. kımden aldı ıse yasak dönemde o fırmanın faturasını yetkılılere ıbraz etmez zorunda. tabı bu durumla ılgılenecek yetkılı bulunursa :( oldu da faturasız aldı yada faturasını bulamadı dıyelım, başı fena ağrır..

Adı
arif mutlu
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bunu o dediğiniz market yüzde 90 kendi namına değilde bir balıkçı firmasına tezgah kiralama usuluyle sattırıyordur. tanıdığım orada üst düzey çalışan arkadaşlardan öğrenmeye çalışıcam balık tedariki yapan firmayı öğrenebilirim

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
bir abimle ilk turna avına gitmiştim terkosa ağustos ayıydı sanırım hava çok sıcak, 3 4 tane turna yakaladık 2 - 3 tane de ufak diye saldık neyse, dönerken bir köy kıraathanesine girelim dedi çay içelim, girdik tabi oradaki insanlar bizim yabancı olduğumuzu anladı. sohbet başladı derken konu turnaya geldi dedik bu kadar yakalayabildik, adam demez mi siz yanlış zamanda geldiniz kışın geleceksiniz biz asıl kışın yakalıyoruz tabi ben o zaman yasak dönem bilmiyorum abim dedi yasak değil mi o zaman dedi, yasak ama kim bilecek dedi pişkin bir şekilde, ee yumurtalı oluyor balık dedik daha iyi daha yağlı oluyor o dönem dedi. yani oradaki insanlar kendi bindikleri dalı kesiyorlar. maalesef bizim insanlarımızı bilinçlendirmek çok zor ne anlatacaksın bu adamalara adamı uyarsan ben tutmasam başkası tutacak zihniyetinde. yazık söyleyecek çok şey var aslında ama anlayana.

GOKHAN AKSOY

Daimi Üye
Adı
GOKHAN AKSOY
Kan Grubu
O Rh Pozitif
bir abimle ilk turna avına gitmiştim terkosa ağustos ayıydı sanırım hava çok sıcak, 3 4 tane turna yakaladık 2 - 3 tane de ufak diye saldık neyse, dönerken bir köy kıraathanesine girelim dedi çay içelim, girdik tabi oradaki insanlar bizim yabancı olduğumuzu anladı. sohbet başladı derken konu turnaya geldi dedik bu kadar yakalayabildik, adam demez mi siz yanlış zamanda geldiniz kışın geleceksiniz biz asıl kışın yakalıyoruz tabi ben o zaman yasak dönem bilmiyorum abim dedi yasak değil mi o zaman dedi, yasak ama kim bilecek dedi pişkin bir şekilde, ee yumurtalı oluyor balık dedik daha iyi daha yağlı oluyor o dönem dedi. yani oradaki insanlar kendi bindikleri dalı kesiyorlar. maalesef bizim insanlarımızı bilinçlendirmek çok zor ne anlatacaksın bu adamalara adamı uyarsan ben tutmasam başkası tutacak zihniyetinde. yazık söyleyecek çok şey var aslında ama anlayana.
Yaptırım yok kara avında ki ceza yaptırım balik avında olsa bunlar olmaz o köyden bi kaç kişi 5 veya 10 milyar ceza alsın bakalım bir daha yaparlar mı

eylmz

Daimi Üye
alo 174 e sikayet ettim pazarlarda satılan sazanlarıda yakın takibe alıyorum bundan sonra

Ercüment

Daimi Üye
Adı
Ercüment
Kan Grubu
A Rh Pozitif
balık bitmi yalar'lar turna niyetine kayık'ların pervane'lerini!
başka yazacak kelime- cümle bulama'dım malesef kardeşim!:cool: