Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Youtube Videolarina Abone Olalim Birbirimizi Destekleyelim

Mektupla

Daimi Üye

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ben de bir you tube kanalı açtım dostlar adı da şöylé...Kafa bu....yaptıklarımı ve bilgi birikimimi paylaşacağım...geriye baktığımda (al bakalım dünya ,bunlar da benden) diyebilmek istiyorum....
Kanalınıza abone oldum Cüneyt bey,

semmelweis

Daimi Üye
Adı
cüneyt
Sülünez,mamun,tektek veya boru kurdu takılı tek kancayı hafif bir kurşunla 200 metre ileri atmak ilgi çeker mi ?izlenme alır mı arkadaşlar?galiba yapabiliyorum da...videosunu kaydetmeden önce sorayım istedim çünkü bizim karadenizde çupra mercan gibi balıklar yok....boğazda da hafif kurşun anlamsız olur diye düşündüm...ikilemde kaldım....

Mektupla

Daimi Üye
Sülünez,mamun,tektek veya boru kurdu takılı tek kancayı hafif bir kurşunla 200 metre ileri atmak ilgi çeker mi ?izlenme alır mı arkadaşlar?galiba yapabiliyorum da...videosunu kaydetmeden önce sorayım istedim çünkü bizim karadenizde çupra mercan gibi balıklar yok....boğazda da hafif kurşun anlamsız olur diye düşündüm...ikilemde kaldım....
Ben videosunu seyretmeyi çok isterdim.

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Fizik kurallarını yeniden yazarsınız :)

semmelweis

Daimi Üye
Adı
cüneyt
Fizik kurallarını tabii ki değiştiremem....hatta icat yapabileceğimi bile sanmıyorum...,yapabileceğimi sandığım tek şey akla gelmemiş çözümleri düşünmek ve gerçekleştirmek sayın çırak....1 saniye içinde 25 gramlık kurşunu 200 metre ileriye yollayabiliyorum....ama misina bu hızla makinadan boşalabilir mı yoksa kopar gider mi onu daha denemedim....

Çırak

Daimi Üye
Adı
Melih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
....1 saniye içinde 25 gramlık kurşunu 200 metre ileriye yollayabiliyorum....ama misina bu hızla makinadan boşalabilir mı yoksa kopar gider mi onu daha denemedim....
Bence yüklemelisiniz bahsettiğiniz videoyu.

semmelweis

Daimi Üye
Adı
cüneyt
İzlem sayısını arttırma amaçlı içi boş videolar yayınlamak istemiyorum....her şey mükemmel çalıştığında o videoyu tabii ki çekip koyacağım...ilginiz için teşekkür ederim...,yarın kontiki fishing makinamın dümen ve motor bilgilerini de ekleyip videosunu kendi kanalımda yayınlayacağım...basitliğine şaşıracağınıza gerçekten inanıyorum...

semmelweis

Daimi Üye
Adı
cüneyt
İzlem sayısını arttırma amaçlı içi boş videolar yayınlamak istemiyorum....her şey mükemmel çalıştığında o videoyu tabii ki çekip koyacağım...ilginiz için teşekkür ederim...,yarın kontiki fishing makinamın dümen ve motor bilgilerini de ekleyip videosunu kendi kanalımda yayınlayacağım...basitliğine şaşıracağınıza gerçekten inanıyorum...
Dün bahsettiğim kontiki balık makinasının videosunu gerekli bilgileri ekleyerek kanalıma koydum arkadaşlar....artık isterseniz onu siz de yapabilirsiniz....dümen ve motor bilgilerini de ekledim.