Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Zafer Tan...

Konu, 'Genel Konular' kısmında Levreka tarafından paylaşıldı.

1. Levreka

Levreka Aktif Üye

Hepimizin başı sağolsun.

Zafer'i tanımazdım ama televizyonda haberini duyunca çok üzüldüm. İnternette de biraz araştırıp bakınca, güzel avlara imza atmış tecrübeli bir arkadaşımızı kaybettiğimizi öğrendim...

Sığ su bayılması denen bir rahatsızlık geçirip, sudan çıkmamış. Allah'tan rahmet, sevenlerine sabır dilerim...

:(

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. sezai25

sezai25 Yeni Üye

Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin...

4. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Biraz ilgili haberlere ve üyesi olduğu forumlara baktım, sevilen ve gerçek anlamda sosyalleşmek için herkesi toplayabilen bir kişiymiş.
    Hep dalışta güvenlikten bahsedip, body'siz dalışa adeta savaş açmış bir arkadaşın, hırsına yenik düşmesi ironik bir vefat biçimi.
    Suyun hiç bir şekilde ihmali, hırsı affetmediğini benzeri çok örnekle görmekteyiz çok ama çok dikkat etmek gerek. Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabırlar dilerim.

5. goldboy52

goldboy52 Aktif Üye

Kendiside biz zıpkıncı olan Olcay arkadaşımdan sevilen biri olduğunu duyuyordum...Geride kalanlarına ALLAHTAN RAHMET DİLERİM...
    Duyduğum kadarıyla bulunduğunda bile zıpkınında balık varmış...Bu baylma olayı yüzeye çıkarken ortaya çıktığına göre sanırım ''BİRAZ DAHA'' dememin kurmanı olmuş...Öyle yada böyle Genç Ölümü çok zor, bir şelilde gelecek...Allahta rahmet ve geride bıraktıklarına ..Büyük sabır dilerim... yazın başlarında bir arkadaş daha aynı şekilde vefat etmişti.....Önce Emniyet ve Badili dalış kurallara dikkat bu işte hayati önem taşıyor... Üzüldüm doğrusu... saygılar...

6. Cüneyt Hoca

Cüneyt Hoca Aktif Üye

Allah rahmet eylesin.

7. tuna55

tuna55 Aktif Üye

Anlık bir hırsın kurbanı olmuş. Mekanı cennet olsun.

8. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Allah rahmet eylesine sevdiklerinin başı sağolsun.
    Sığ su bayılması gerçekten çok ama çok tehlikelidir, lakin belli bir tecrübe edinmiş arkadaşlar ne yazık ki bazı kuralları göz ardı edebiliyor. Özellikle bir kaç tehlike yaşayıp bir şey olmayınca gene bir şey olmaz deyip gereksiz riskler alıyorlar.

9. YaşaR

YaşaR Moderatör Yönetici

Allah rahmet eylesin.