Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zafer Tan...

Levreka

Aktif Üye
Adı
Hakan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hepimizin başı sağolsun.

Zafer'i tanımazdım ama televizyonda haberini duyunca çok üzüldüm. İnternette de biraz araştırıp bakınca, güzel avlara imza atmış tecrübeli bir arkadaşımızı kaybettiğimizi öğrendim...

Sığ su bayılması denen bir rahatsızlık geçirip, sudan çıkmamış. Allah'tan rahmet, sevenlerine sabır dilerim...

:(

sezai25

Yeni Üye
Adı
Sezai Özkaya
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin...

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Biraz ilgili haberlere ve üyesi olduğu forumlara baktım, sevilen ve gerçek anlamda sosyalleşmek için herkesi toplayabilen bir kişiymiş.
Hep dalışta güvenlikten bahsedip, body'siz dalışa adeta savaş açmış bir arkadaşın, hırsına yenik düşmesi ironik bir vefat biçimi.
Suyun hiç bir şekilde ihmali, hırsı affetmediğini benzeri çok örnekle görmekteyiz çok ama çok dikkat etmek gerek. Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabırlar dilerim.

goldboy52

Aktif Üye
Adı
MURAT AYDIN
Kendiside biz zıpkıncı olan Olcay arkadaşımdan sevilen biri olduğunu duyuyordum...Geride kalanlarına ALLAHTAN RAHMET DİLERİM...
Duyduğum kadarıyla bulunduğunda bile zıpkınında balık varmış...Bu baylma olayı yüzeye çıkarken ortaya çıktığına göre sanırım ''BİRAZ DAHA'' dememin kurmanı olmuş...Öyle yada böyle Genç Ölümü çok zor, bir şelilde gelecek...Allahta rahmet ve geride bıraktıklarına ..Büyük sabır dilerim... yazın başlarında bir arkadaş daha aynı şekilde vefat etmişti.....Önce Emniyet ve Badili dalış kurallara dikkat bu işte hayati önem taşıyor... Üzüldüm doğrusu... saygılar...

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Allah rahmet eylesin.

tuna55

Aktif Üye
Adı
Tuna DURUKAN
Anlık bir hırsın kurbanı olmuş. Mekanı cennet olsun.

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Allah rahmet eylesine sevdiklerinin başı sağolsun.
Sığ su bayılması gerçekten çok ama çok tehlikelidir, lakin belli bir tecrübe edinmiş arkadaşlar ne yazık ki bazı kuralları göz ardı edebiliyor. Özellikle bir kaç tehlike yaşayıp bir şey olmayınca gene bir şey olmaz deyip gereksiz riskler alıyorlar.

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Allah rahmet eylesin.