Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

24 Ağustos 2018 Kalamar Avı

Spin on the beach

Daimi Üye
Adı
Cihan BALCI
Kan Grubu
O Rh Pozitif

angvil

Daimi Üye
Adı
ibrahim üzül
Edremit körfezi poyrazın kesilmesi, ayın durumu, hafif akıntı ve kefallerin oynaya başlaması zokaları çıkarmama sebep oldu.
Yaklaşık 45 dakikalık av skorumdur. Yeter diyerek avı sonlardırdım. 2 adette salım yapılmıştır.

Takım bilgisi
Favorite extreme 7-35gr kamış
Shimano ultrega c3000hg makina
Power pro 0.16 ip misina
Nippon ghost 0.27 fc leader
Yamashita kalamar zokası /turuncu

Ekli dosyayı görüntüle 79059
Merhabalar, önümüzde ki ay Burhaniyeye misafirliğe gideceğim. Gitmişken orda avlanmayı düşünüyorum. Burhaniyede nerden ne avlanılır hiç bilgim yok. Bu dönem kalamar yapar mı ? Ne önerirsiniz ?

Spin on the beach

Daimi Üye
Adı
Cihan BALCI
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhabalar, önümüzde ki ay Burhaniyeye misafirliğe gideceğim. Gitmişken orda avlanmayı düşünüyorum. Burhaniyede nerden ne avlanılır hiç bilgim yok. Bu dönem kalamar yapar mı ? Ne önerirsiniz ?
En güzel zamanlarında geliyorsunuz kalamar için. Hatta lüfere bile denk gelebilirsiniz. Gelmeden birkaç gün önce haber verirseniz özel mesaj olarak 3-4 nokta gösterebilirim size harita üzerinden.

angvil

Daimi Üye
Adı
ibrahim üzül
En güzel zamanlarında geliyorsunuz kalamar için. Hatta lüfere bile denk gelebilirsiniz. Gelmeden birkaç gün önce haber verirseniz özel mesaj olarak 3-4 nokta gösterebilirim size harita üzerinden.
Çok teşekkür ederim. Gelmeye yakın size mesaj atarım.