Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ankara Avlakları?

kaansarix

Yeni Üye
Adı
Kaan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Selamlar abilerim, babam ile yarın veya pazar günü balığa gideceğiz ama nereye gitsek karar veremedik. Genellikle kızılırmağa gidiyoruz ancak bazen vuruş bile alamıyoruz. Hedef balığımız babam için sazan benim için ise turna levrek spin ile alabileceğim türde balıklar.
Kimse merasını söylemez ancak yer olarak tavsiyelerinizi almak isterim. Bu arada balık yemiyoruz genellikle. Benim icin tek kanca ile gümüs yakalamak bile zevk veriyor.
Sizlere rastgele.

leton

Aktif Üye
Adı
Arif
Rastgele .. bende tatlı suda balık tutsam yakala bırak yapacağım ancak kurtboğazına ne zaman gitsem hep boş döndüm denizde tutabiliyorum ama tatlı suda çok eksik kalıyorum sanırım merak ediyorum cevap veren de olacak mı ?

Alabalıkçı29

Aktif Üye
Adı
Ahmet
Turna için daha çok çanıllı barajı tavsiye ediliyor. Sazan içinse Eymir gölü.

İshak S.

Yeni Üye
Adı
İshak S.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yeni bir konu açacaktım ama buraya yazarsam da uygun olacak sanırım, umarım cevaplar gelir. Aktif olarak geçtiğimiz senelerde verim aldığınız Ankara ve çevresi iç Anadolu avlaklarını paylaşsak aslında çok güzel olur. Özellikle turna ve levrek için. Bilgi paylaştıkça, avlak bilinçli avlandıkça bereketlenirmiş

Alabalıkçı29

Aktif Üye
Adı
Ahmet
@İshak S.. Kime sorsam en yakın Bolu da diyor. Eğer Ankara da alabalık çıkıyorsa da nerede çıktığını bilen çok az kişi vardır. Bende maalesef onlardan biri değilim :)

İshak S.

Yeni Üye
Adı
İshak S.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Olsun yine de teşekkür ederim Sakarya, Bolu tarafından gelen akarsu tarzı biryer bulacağız o zaman civarda. Sağolun :)